کار در منزل - آموزش حرفه ایی کسب درآمد در منزل - فایل pdf راه اندازی انواع کار در منزل-

کار در منزل

کار در منزل و ایده های کسب و کار در منزل باعث شده است افراد زیادی به ثروت های باور نکردنی برسند شما کاربرگرامی که در حال مطالعه این مطلب هستید حتما انگیزه ایی درون شما شکل گرفته است که به دنبال کار در منزل می گردید . کار در منرل به دلیل سرمایه کم ، انعطاف در زمان کار کردن و همچنین نیاز به ایده و خلاقیت و ریسک بسیار کم جزو پر طرفدارترین مشاغل دنیاست .

ایده های زیادی برای کارآفرینی و کار در منزل وجود دارد باید ابتدا براساس علاقه تخصص سرمایه و امکاناتی که در اختیار دارید بهترین نوع کار در منزل را انتخاب کرده و پیش بروید. برای فعالیت هایی مانند کار در منزل باید سه خصوصیت داشت تا بتوان موفق شد :

 1. خلاقیت
 2. صبر 
 3. پشتکار

اگر در بین خصوصیات اخلاقی کارآفرینان موفق جستجو کنید متوجه می شوید اکثر این افراد این ۳ خصوصیت را داشته اند.

نکات انگیزشی برای کار در منزل و کارآفرینی

کار در منزل

کار در منزل

برخی از نکات انگیزشی برای کار در منزل و در کل کارآفرینی و نحوه ثروتمند شدن را برای شما گردآوری کرده ایم با رعایت این نکات می توانید ارضایت و پیروزی را احساس کنید :

 • حقوق نگیرید با دریافت بهترین حقوق ها هم نمی توان ثروتمند شد
 • حتی یک ریال از پولتان هم سرمایه گذاری نکنید سرمایه گذاری برای حفاظت از ثروت است نه برای تولید ثروت ، پس در قدم اول باید با پولتان پول بسازید و بعد از آن محافظت کنید
 • تصور نکنید با نوشیدن چای در دکه به جای نوشیدن قهوه در کافی شاپ و یا استفاده از وسایل نقلیه به جای ماشین شخصی شما را پولدار می کند. این ها فقط افسانه هستند بهترین راه پس انداز پول ، تولید پول است .
 • یاد بگیرید کپی کنید
 • هروقت ثروتمند شدید بیش از ۲ درصد از ثروتتان را در ایده شخصی سرمایه گذاری نکنید
 • وارد کسب و کاری با رقیب های زیاد نشوید وارد کسب و کار هاییی شوید ( کار در منزل ) که به صورت مونوپل یا تقریبا انحصاری است زیرا در چنین رقابت هایی تقاضا بالاست ، قیمت بالاست و تخصص و دانش آن مهارت نیز بالاست .
 • در مورد چیز هایی که ارتباط با پول و مادیات ندارند مطالعه کنید. بعد آن ها را به همدیگر ارتباط دهید.
 • خوابیدن ۸ ساعت در روز می تواند بهترین سرمایه گذاری شخصی تان باشد .
 • کنار افرادی باشید که دوستتان دارند و شما آن ها را دوست دارید از افرادی که بودن در کنار آنها باعث اذیت شدنتان می شود دوری کنید .
 • شکر گذاری = فراوانی ، شما می توانید از هرآنچه در زندگیتان جاری است شکر گذار باشید تا بیش تر از آن به فراوانی وارد زندگی شما شود ، حتی اگر کم باشد

با رعایت نکاتی که گفته شد می توان یک زندگی شاد و یک کار در منزل پر سود در اختیار داشت.

 

جدول انواع کار در منزل

نوع کار در منزل

میزان سرمایه مورد نیاز

نسبت درآمد به سرمایه (به طور معمول )

 مجوز

 بسته بندی حبوبات در منزل  ۲ الی ۱۰ میلیون تومان  عالی  جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت
 بسته بندی خشکبار در منزل  ۲ الی ۱۰ میلیون تومان  عالی  جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت
 پرورش قارچ در منزل  ۷ الی ۱۲ میلیون تومان  بسیار خوب  جهاد کشاورزی
 ساخت تراریوم در منزل  زیر ۱۰۰ هزار تومان  خوب  جهاد کشاورزی
 عروسک سازی در منزل  زیر ۱۰۰ هزار تومان  خوب
 چرم دوزی در منزل  زیر ۱۰۰ هزار تومان  متوسط

 

قبل از هرکاری باید بتوان به سوالات زیر پاسخ داد.

سوالات مربوط به کار در منزل

کار در منزل

کار در منزل

کار در منزل چیست ؟ چه میزان در آمد را می توان از کار در منزل کسب کرد ؟ آینده مشاغل خانگی چگونه است ؟ این سوالات مهمی هستند که دانستن پاسخ های آن ممکن است رویه زندگی شما را تغییر دهد .

در باره نحوه و ارزش کار در منزل ( مشاغل خانگی ) مقالات و اخبار فراوانی وجود دارد . در سال ۲۰۱۷ کشور های پیشرفته بخش های مهمی از فعالیت های اقتصادی خود را در منزل پیش می برند شاید بتوان گفت ضرب المثل معروف چینی که این کشور را به کشور پیشرفته تبدیل کرد این است : هر خانه یک کارخانه و هر کارخانه یک خانه

در این کشور بجای سرمایه گذاری در خرید موقعیت مناسب ، دستگاه های گران قیمت و… ابتدا چند خانواده و حتی یک خانواده شروع به تولید محصولی می کنند به عنوان مثال تولید عروسک در یکی از شهر های چین هر خانه در یک کوچه وظیفه ایی کوچکی را بر عهده داشتند مثلا خانه اول تهیه سر عروسک خانه دوم لباس عروسک را می دوختند خانه سوم عروسک را سر هم بندی می کنند و خانه چهارم عروسک را در بسته بندی های زیبا قرار می دادند.

در امریکا مشاغل خانگی ( کار در منزل ) رونق زیادی دارد به طوری که ۴۰ میلیون نفر از مردم این کشور در منزل کار می کنند و این مشاغل روز به روز در حال پیشرفت و فراگیری بیشتر است .

همچنین می توان ایتالیا را مثال زد قسمتی از کشور ایتالیا جز مناطق محروم محسوب می شدند که به این نواحی ایتالیای سوم می گفتند و نرخ بیکاری و فقر در آن مناطق زیاد بود با اعمال سیاست های اقتصادی در زمینه کار در منزل توانستند بخش اعظمی از تولیدات چرمی این کشور که در حال حاضر توسط مشاغل خانگی تولید می شود را صادر کنند. و بسیاری از این خانواده های فقیر ثروتمند شده اند.

 

انواع کار در منزل

انواع کار در منزل را در ادامه توضیح خواهیم داد در این مطلب قصد داریم بهترین مشاغل خانگی که درآمد قابل توجهی دارند را آموزش کامل دهیم این آموزش ها شامل :

 • آموزش مهارتی و فنی انواع فعالیت های تحت عنوان کار در منزل
 • ارائه فایل توجیه اقتصادی جهت اطلاع از هزینه ها ، بازار فروش و درآمد ها
 • آموزش نحوه بازاریابی و فروش محصولات
 • آموزش نحوه اخذ مجوز های لازم برای انواع کار در منزل

پرورش قارچ در منزل :

پرورش قارچ در منزل

پرورش قارچ در منزل

پرورش قارچ در منزل یکی از بهترین مشاغل خانگی برای کسانی که طبیعت دوست هستند محسوب می شود . پرورش قارچ در منزل نیاز به آموزش و مشاوره دارد بنابراین حتما قبل از سرمایه گذاری روش پرورش قارچ خوراکی را بیاموزید. فضای مورد نیاز برای پرورش قارچ در منزل اتاق ۶ متری و هزینه اولیه ده میلیون  تومان پیش بینی می شود .

یکی از مهم ترین فاکتور ها قبل از اجرای هر پروژه ایی وضعیت بازار فروش است برای پرورش قارچ در حال حاضر میزان تقاضا برای احداث و پرورش قارچ خوراکی مخصوصا قارچ خوراکی دکمه ایی و صدفی رو به افزایش است

میزان درآمد پرور قارچ نسبت به زحمتی که دارد عالی است ( یک کار با زحمت کم و سود زیاد )

جهت آموزش از ۰ تا ۱۰۰ پرورش قارچ در منزل از طریق دکمه زیر تهیه فرمایید.

 

دانلود فایل آموزشی پرورش قارچ در منزل


ساخت ویواریوم و تراریوم ( آکواریوم گیاهی و باغ شیشه ایی ) در منزل

ساخت ویواریوم و تراریوم ( آکواریوم گیاهی و باغ شیشه ایی ) در منزل

ساخت ویواریوم و تراریوم ( آکواریوم گیاهی و باغ شیشه ایی ) در منزل

ساخت ویواریوم و تراریوم ( آکواریوم گیاهی و باغ شیشه ایی ) در منزل نیز مانند پرورش قارچ مناسب افرادی است که از گل و گیاه لذت می برند نکته مهم و وجه متمایزی که نسبت به پرورش قارچ دارد این است که هزینه اولیه کم تر مورد نیاز است و تخصص زیادی برای پرورش ویواریوم در منزل مورد نیاز نیست فقط آموزش ساده که از طریق همین سایت می تونید از ۰ تا ۱۰۰ ساخت ویواریوم در منزل را یاد بگیرید در ساخت ویواریوم مقداری خلاقیت و بازاریابی نیاز است تا درآمد خوبی داشته باشد .

جهت آموزش ۰ تا ۱۰۰ ساخت تراریوم در منزل از طریق دکمه زیر اقدام فرمایید

ساخت تراریوم در منزل


کار در منزل بسته بندی

کار در منزل بسته بندی

کار در منزل بسته بندی

بسته بندی در منزل این بسته بندی می تواند شامل : بسته بندی حبوبات در منزل یا بسته بندی آجیل یا بسته بندی زعفران و … باشد کار بسته بندی در منزل یکی از مشاغل پرطرفدار خانگی محسوب می شود و یقینا از درآمد قابل قبولی برخوردار است کار بسته بندی در منزل باعث شده است حبوبات سبزیجات و مواد خوراکی دیگر با ظاهری شکیل و همچنین تمیز و سالم  به بازار عرضه شود و ماندگاری محصولات را بالا می بردشاید بتوان گفت دلیل تعطیلی خیلی از کارخانه های بسته بندی مواد غذایی همین طرح بسته بندی در منزل بوده است  و سود سرشاری که از این دست نصیب افرادی می شود که در منزل بسه بندی می کنند. میانگین درآمد بسته بندی حدود یک الی سه میلیون تومان است.

جهت آموزش از ۰ تا ۱۰۰ بسته بندی در منزل از طریق دکمه زیر اقدام کنید

کار در منزل بسته بندی

آموزش بسته بندی حبوبات در منزل

بسته بندی حبوبات در منزل

بسته بندی حبوبات در منزل

سایت آزمون ها آموزش کاربردی راه اندازی بسته بندی حبوبات در منزل را برای کاآفرینان عزیز گردآوری کرده است همانطور که می دانید بسته بندی حبوبات در منزل یکی از پر سود ترین های کار در منزل محسوب می شود به همین جهت متقاضیان زیادی دارد .

برای آموزش از صفر تا صد نحوه راه اندازی بسته بندی حبوبات در منزل به لینک زیر مراجعه نمایید.

بسته بندی حبوبات در منزل

 

آموزش بسته بندی خشکبار در منزل

بسته بندی خشکبار در منزل

بسته بندی خشکبار در منزل

یکی از انواع کار در منزل بسته بندی آجیل است ، بسته بندی آجیل در منزل شامل طیف وسیعی از محصولات می شود و درآمد بسیار مناسبی نیز دارد افرادی که دوست دارند خانه شان را به کارخانه تولیداتی تبدیل کنند بسته بندی خشکبار در منزل پیشنهاد می شود

برای دریافت فایل pdf  آموزش از صفر تا صد بسته بندی خشکبار در منزل از طریق لینک زیر اقدام فرمایید .

بسته بندی خشکبار در منزل

 


تولید عروسک در منزل

تولید عروسک در منزل

تولید عروسک در منزل

تولید عروسک در منزل یکی دیگر از راه کارهای کار در منزل برای بانوان است بر اساس علایق بانوان می توانند عروسک های دست ساز تولید کنند

تولید عروسک در منزل نیاز مند مهارت های خاص خودش است فردی که قصد دارد در منزل عروسک سازی کند باید آموزش های لازم جهت ساخت عروسک را یادگرفته باشد.

میزان درآمد تولید عروسک در منزل بسته به نوع و کیفیت عروسک و توان فروش محصول در بازار دارد

جهت دریافت اطلاعات بیشتر مانند میزان سرمایه لازم . میزان درآمد تولید عروسک در منزل و آموزش ساخت عروسک از طریق لینک زیر اقدام فرمایید

تولید عروسک در منزل


کار در منزل با اینترنت

خیلی وقت ها زمانی که بحث از اینترنت و کسب درآمد از اینترنت می شود همه فکر می کنند باید تخصص خاصی داشت مثلا برنامه نویسی را بلد بود در حالی که اینطور نیست !!!

کار در منزل با اینترنت بدون نیاز به تخصص و با درآمد خوب نیز وجود دارد به عنوان مثال اگر شما لپ تاپ و یا کامپیوتر در خانه داشته باشید به همراه خط اینترنت کافی است اراده کنید پول دربیاورید !!

حتما می پرسید چطور ؟

یکی از نمونه های کار در منزل با اینترنت نویسندگی است . خیلی از سایت ها و برند های مختلف وجود دارند که نیاز به نویسنده در فضای اینترنتی دارند اگر می توانید خوب بنوسید و راجع به موضوعات مختلف تحقیق کنید و به توانید مطالبی که تحقیق کرده اید را به قلم درآورید شغل خوبی خواهید داشت . سایت هایی وجود دارد که نیاز های کارفرما در حوزه اینترنت درآن جا نمایش داده می شود و افراد مختلف قیمت هایی را پیشنهاد می کنند سپس کارفرما یکی از آن ها را انتخاب می کنند به این افراد فریلنسر گفته می شود سایتی مانند پونیشا همچین عملکردی دارد.

شما پس از ثبت نام در سایت وارد سایت می شوید قسمت نویسندگی سایت را انتخاب می کنید و تمام پروژه ها با موضوعات محدودیت ها زمان های لازم و اطلاعات کامل در اختیار شما قرار داده می شود و با انتخاب پروژه و پیشنهاد قیمت می دهید تا شما را برای انجام این پروژه انتخاب کنند بعد از انجام چند پروژه اول و زمانی که کارفرما به کارهای شما اعتماد کرد دیگر نیازی نیست دنبال کارفرما بگردید کار برای شما همیشه هست این مورد یکی از موارد کار در منزل با اینترنت می باشد.


چرم دوزی در منزل

آموزش چرم دوزی در خانه

چرم دوزی در خانه

یکی دیگر از فعالیت های تحت عنوان کار در منزل چرم دوزی است بیشتر چرم دوزی در منزل توسط بانوان در حال انجام است کار در منزل برای بانوان می تواند منبع درآمد خوبی باشد در حال حاضر صنعت چرم دوزی در منزل در حال توسعه است و می تواند منبع خوب درآمدی باشد مهم ترین محصول چرم دوزی که طرفداران زیادی دارد تولید کیف چرمی است.

چرم دوزی می تواند یکی از مشاغل مناسب کار در منزل برای بانوان باشد چرا که در این صنعت دقت و ظرافت حرف اول را می زند و با توجه به خصوصیت بانوان می توان گفت در این صنعت بانوان موفق تر هستند .

جهت آموزش نحوه تولید وسایل چرمی و اینکه از کجا شروع کنیم و چطور محصولات مان را بفروشیم از طریق لینک زیر به صفحه مورد نظر رجوع کنید.

چرم دوزی در منزل

 


پیشنهاد شگفت انگیز برای دارنگان مشاغل خانگی

آموزش بازار یابی و فروش محصولات خانگی 

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی یک فایل PDF است که در آن نکات طلایی و کلیدی نحوه فروش محصولات خانگی در چندین صفحه آورده شده است این فایل تضمین کننده افزایش حداقل  ۵ برابری فروش شماست . شما می توانید از طریق لینک زیر به این فایل دسترسی داشته باشید

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی

مزایای کار در منزل

 

شابد بتوان گفت مزایای قابل تامل کار در منزل باعث شده است این مشاغل و فعالیت ها روز به روز پیشرفت کنند و تغییرات جدی هم از لحاظ محیط های کاری هم از لحاظ نوع فعالیت و هم از لحاظ مقدار درآمد به وجود آورند . در سال های گذشته کار در منزل پیشتر جنبه شغل دوم بوده و خانواده ها برای کمک خرج از آن استفاده می کردند اما با گذشته زمان کار در منزل یکی از مهم ترین مشاغل محسوب می شود . در ادامه چند نکته از مزایای کار در منزل اشاره می شود :

 •  بدون نیاز به خرید یا اجاره محیط کار
 • انجام فعالیت های کاری مطابق با سلیقه و برنامه خود ( تنظیم ساعت کاری مطابق سلیقه )
 • کسب درآمد متناسب با میزان سعی و تلاش فرد
 • کاهش هزینه های ثابت
 • در نتیجه افزایش سود خالص ناشی از کاهش هزینه ها

نکاتی که در بالا ذکر شد بخش مهمی از مشاغل خانگی است شما با یک خط تلفن یا گوشی هوشمند و اینترنت می توانید در ساعات دلخواه خود کار کنید و درآمد میلیونی کسب کنید. بهترین روش برای شغل دوم پیدا کردن یک شغل خانگی با درآمد زیاد می باشد .

 

آینده مشاغل خانگی ( کار در منزل )

با توجه به گسترش روز افزون مشاغل اینترنتی همچنین برون سپاری برخی از فعالیت ها ی شرکت های بزرگ جهت کاهش هزینه های ثابت پیش بینی می شود مشاغل خانگی نقش عمده ایی را در آینده نزدیک ایفا کنند به طوری که مشاغل خانگی در حوزه IT در آمد های هنگفتی  خواهند داشت

کار در منزل یا مشاغل خانگی به دو بخش تقسیم می شود :

 • فعالیت هایی که خودتان کارفرما محسوب می شوید
 • فعالیت های که برای شرکت های دیگر انجام می دهید

فعالیت های که خود تان کارفرمایید نیاز به داشتن مهارت خاصی دارد مانند خیاطی ، گلدوزی ، پرورش قارچ ، برنامه نویسی ، بسته بندی حبوبات و… که معمولا این نوع فعالیت های درآمد بیشتری نسبت به فعالیت هایی که برای کارفرما انجام می دهید دارد

بخش دوم فعالیت های که برای شرکت ها انجام می دهید ممکن است پروژه ایی باشد ممکن است با حقوق ثابت باشد برخی از این مشاغل عبارتند از نویسنده سایت ، تایپیبست ، بسته بندی حبوبات برای دیگر شرکت ها ، پشتیبانی از سایت ها و…