سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر

نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر ( مهندس IT ) :

مهندسین کامپیوتر و مهندسین فناوری اطلاعات (IT ) در رشته ها و تخصص های مختلفی مشغول به کار می شوند از برنامه نویسی موبایل گرفته تا طراحی سایت و پیاده سازی شبکه و مدیر شبکه و کارشناس IT و همچنین پشتیبانی سخت افزاری سیستم ها و… بنابر این ما فایلی را گردآوری کرده ایم که تمامی نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر ( مهندس IT ) را در برمی گیرد و هرکسی که بخواهد در پستی تخصصی مشغول به کار شود حداقل نیاز دارد بخشی از این فایل تسلط داشته باشد.

در مصاحبه تخصصی کامپیوتر چه می پرسند ؟

درمصاحبه تخصصی کامپیوتر چه می پرسند ؟ چه مباحثی را باید تسلط داشته باشیم و…. سوالاتی است که ذهن هزاران نفر از کارجویان عزیز را به خود مشغول کرده است در واقع پاسخ دادن به پرسش “” در مصاحبه تخصصی کامپیوتر چه می پرسند “”  بدون اطلاع از شرکت مورد نظر ، تخصص مورد نیاز، پاسخی غیر معقول است شرکت های مختلف تخصص های مختلف را نیاز دارند برخی برنامه نویس شبکه برخی پشتیبان شبکه ، سئو کار و… که هرتخصص دانش خاص خود را می طلبد فایلی را گرد آوری کرده ایم به نام نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر که در آن به بیشتر سوالاتی که در مصاحبه تخصصی کامپیوتر می پرسند پاسخ می دهد.

در واقع تهیه نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر پاسخ جامعی به سوال “” در مصاحبه تخصصی کامپیوتر چه می پرسند “” می باشد.

موضوعاتی متفاوتی که در مصاحبه تخصصی کامپیوتر می پرسند شامل :

 • سوالات مصاحبه کارشناس شبکه CISCO
 •  سوالات مصاحبه کارشناس شبکه ماکروسافت
 • سوالات مصاحبه مدیر شبکه
 • سوالات مصاحبه برنامه نویس اندروید
 • سوالات مصاحبه استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات
 • سوالات مصاحبه برنامه نویس کامپیوتر
 • سوالات مصاحبه کارشناس سخت افزار کامپیوتر
 • و….

همه ی موضوعاتی که در بالا عنوان شد پاسخ سوال (( در مصاحبه تخصصی کامپیوتر چه می پرسند )) می باشد شما می توانید با دانلود نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر تمامی سوالات را با پاسخ تشریحی مطالعه کنید.

برای درک بهتری از سوال  “” درمصاحبه تخصصی کامپیوتر چه می پرسند “” داشته باشیم بهتر از مطالب زیر را مطالعه کنید.


سوالات مصاحبه کارشناس شبکه ( سوالات مصاحبه استخدامی شبکه )

بخش عمده ایی از موقعیت های شغلی مهندس کامپیوتر در ایران بحث تخصصی شبکه است و خیلی از مهندسین کامپیوتر یا مهندسین فناوری اطلاعات ( IT )  در این حوزه فعالیت می کنند با توجه به نیاز گسترده و همه جانبه اکثر شرکت ها به کارشناس شبکه موقعیت شغلی مناسبی در این حوزه وجود دارد که شناخت سوالات مصاحبه کارشناس شبکه ( سوالات مصاحبه استخدامی شبکه ) حائز اهمیت است. در فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر به طور کامل بخش سوالات مصاحبه استخدامی کارشناس شبکه را پوشش می دهد.

سوالات مصاحبه کارشناس شبکه ( سوالات مصاحبه استخدامی شبکه ) به بخش های مختلف تقسیم می شود سوالات شبکه ایی ماکروسافت یا سوالات مصاحبه کارشناس شبکه سیسکو ، سوالات مصاحبه کارشناس شبکه به عنوان ادمین یا مدیر شبکه یا سوالات مصاحبه استخدامی مانیتورینگ شبکه و…

مباحث مهمی که در سوالات مصاحبه کارشناس شبکه مطرح می شود به شرح زیر است :

 • تسلط به انواع توپولوژی های شبکه
 • مزایا و معایب توپولوژی های مختلف
 • انواع رسانه های انتقال دیتا
 • تسلط بر پیاده سازی دامین در شبکه
 • تسلط به کانفیگ انواع روتر و مودم ها ( سیسکو ، میکروتیک و… )
 • تسلط بر tcpip
 • آشنایی با پروتکل های مختلف
 • تسلط بر IP دهی
 • تسلط بر فایر وال ها
 • و …

شما می توانید با دانلود نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر بر سوالات مصاحبه استخدامی شبکه ( سوالات مصاحبه کارشناس شبکه ) مسلط شده و جلسه مصاحبه موفقیت آمیزی را پشت سر بگذارید.

سوالات مصاحبه حضوری کارشناس شبکه

سوالات مصاحبه استخدامی شبکه

 


دانلود فایل آموزشی نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر:

بخش اول این فایل آموزشی می باشد و بیشتر بر مبنای سوالات تخصصی که از مهندس شبکه یا کارشناس IT  در مصاحبه پرسیده می شود گردآوری شده است بخش بعدی فایل نمونه سوال برای مهندس کامپیوتر سوالات مصاحبه استخدامی برنامه نویس است که به دلیل تنوع بسیار زیاد سوالات ما چند نمونه سوال رایچ به خصوص در ارتباط با دیتابیس در فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر قرار داده ایم

بخش بعد که در واقع بخش سوم فایل شامل سوالات تستی می باشد بارها مشاهده شده که از سوالات استخدامی کتبی در مصاحبه استفاده شده است در نتیجه نمونه سوال آزمون استخدامی که به صورت چهارگزینه ایی  تهیه شده است به همراه پاسخ نامه

بخش چهارم شامل مهارت های ICDL  می باشد که در مصاحبه استخدامی بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

فایل :pdf

تعداد صفحه ۹۵

حجم: ۲٫۴۵ مگابایت

 تخفیف ویژه

قیمت :۵۸۰۰ تومان

لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت نمایش داده می شود

پشتیبانی آنلاین تلگرام

 

تلگرام جهت پشتیبانی:۰۹۳۶۹۰۵۹۴۳۵


       

 


سوالات تخصصی مصاحبه حضوری رشته کامپیوتر

سوالات تخصصی مصاحبه حضوری رشته کامپیوتر راهی است جهت استخدام بهترین و متخصص  ترین مهندس کامپیوتر در بین افراد متقاضی در  شرکت حال تسلط بر سوالات تخصصی مصاحبه حضوری رشته کامپیوتر موفقیت شما را در این مصاحبه تضمین می کند در سوالات تخصصی مصاحبه حضوری رشته کامپیوتر همان طور که قبلا نیز اشاره شد مباحث مختلفی  پرسیده می شود که آشنایی به این مباحث کمک شایانی بر تسلط شما می کند .

به غیر از سوالات تخصصی مصاحبه حضوری رشته کامپیوتر  مسائل دیگری نیز مطرح است که در گزینش مهندس کامپیوتر تاثییر گذار است برخی از این مسائل به طرز تفکر کارفرما بر می گردد برخی از کارفرمایان راستگویی را شاخص اول استخدامی در شرکت خود می دانند برخی اخلاق ، برخی پشتکار را به عنوان اولیت انتخاب می کنند و خارج از بحث سوالات تخصصی مصاحبه حضوری مهندس کامپیوتر فردی را انتخاب می کند و … می توان گفت تنوع در طرز تفکر افراد به تعداد انسان ها می باشد ولی وجه تشابه بسیاری از کارفرمایان مخصوصا شرکت های خصوصی نحوه پاسخ گویی شما به سوالات تخصصی مصاحبه حضوری در رشته کامپیوتر می باشد که تاثیر بسیاری در انتخاب شما دارد.

قبل ار حضور برای جلسه مصاحبه استخدامی بهتر است راجع به شرکت مورد نظر اطلاعات کاملی داشته باشید به عنوان مثال : زمینه فعالیت شرکت چیست؟ هدف شرکت ، چشم انداز کارفرما چیست حتی در صورت امکان بهتر است اطلاعاتی راجع به خصوصیات اخلاقی مدیر مستقیم شما در شرکت یا فرد مصاحبه کننده به دست آورید به دست آوردن همچین اطلاعاتی ممکن است سخت باشد اما کمک شایانی به شما خواهد کرد.


حل المسائل راهنمای مصاحبه شغلی برای مهندس کامپیوتر ( شبکه )

بسته نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر در واقع حل المسائل راهنمای مصاحبه شغلی برای مهندس کامپیوتر ( شبکه ) می باشد.

 


نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر ( مهندس IT ) و سوالاتی که در مصاحبه استخدامی پرسیده می شود

اگر شما هم جز افرادی هستید که چندین بار برای استخدامی تلاش کرده اید حتما با تعدادی از نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر یا فناوری اطلاعات آشنا هستید و می دانید که به عنوان مثال  برای پست ادمین شبکه چه سوالاتی پرسیده می شود حال ما با مطالعه و مصاحبه استخدامی چند صد نفر از افراد مصاحبه گر و کارجو در زمینه IT به جمع بندی رسیدیم و فایلی جامع شامل نمونه سوال استخدامی مهندس کامپیوتر یا مهندسی فناوری اطلاعات گردآوری کردیم.


اهمیت مطالعه نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر یا IT :

در فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر جامع ترین نمونه سوالات قرار دارد زمانی که شما برای مصاحبه به شرکتی مراجعه می کنید و از قبل نکات کاربردی در ارتباط با تخصص خود را آموخته باشید و دقیقا سوالات مصاحبه استخدامی را بدانید تسلط شما افزایش یافته به سوالات مصاحبه گر پاسخ کامل و جامع می دهید و اعتماد به نفس شما افزایش می یابد یکی از نکات مهم خارج از مباحث تخصصی که در فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر آمده است این است که در هنگام مصاحبه اعتماد بنفس و نحوه پاسخ دادننقش کلیدی در استخدام شدن دارد طبیعی است زمانی فردی راجع به موضوعی که تسلط کامل دارد صحبت می کند به مراتب اعتماد به نفس و نحوه بیان و تاثیر گذاری وی بردیگران بیشتر از فردی است که جواب سوالات را می داند اما آمادگی کامل نداشته باشد.


آیا خواندن نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر  ( مهندس IT ) کافیست؟

به طور معمول در مصاحبه استخدامی دو مورد باعث موفقیت و استخدام فرد می شود:

 • مورد اول تخصص و دانش لازم و مورد نیاز برای انجام وظایف که قطعا با خواندن فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر مهارت و آمادگی لازم جهت مصاحبه علمی موفقی را خواهید داشت
 • مورد دوم انضباط فردی و اخلاق و رفتار است هر اندازه که از لحاظ علم و دانش در سطح بالایی باشید اما از نظر انضباطی نظر کارفرما را جلب نکنید احتمال استخدام شده شما بسیار پایین است در نتیجه از طریق لینک زیر می توانید بانحوه پوشش مناسب همچنین نحوه رفتار و برخورد در مصاحبه استخدامی آشنا شوید.

مصاحبه کاری موفق

فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر ( مهندس IT ) به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

در واقع فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر به افراد زیر پیشنهاد می شود:

 • کسانی که می خواهد در مصاحبه استخدامی به عنوان مهندس شبکه شرکت کنند ( نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس شبکه )
 • کسانی که به عنوان ادمین شبکه می خواهد در مصاحبه شرکت کنند ( نمونه سوال مصاحبه استخدامی ادمین شبکه )
 • افرادی که قصد شرکت در مصاحبه استخدامی به عنوان کارشناس IT را دارند ( نمونه سوال استخدامی مصاحبه کارشناس IT )
 • افرادی که قصد دارند به عنوان نیرو پشتیبانی و مانیتورینگ استخدام شوند
 • کارجویانی که به عنوان مهندس کامپیوتر قصد مصاحبه استخدامی را دارند ( نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر)
 • کارجویانی که به عنوان مهندس IT ( فناوری اطلاعات ) قصد مصاحبه استخدامی را دارند ( نمونه سوال مصاحبه  استخدامی مهندس IT)
 • مهندسین کامپیوتری که سابقه کار دارند اما برای استخدامی در شرکتی دیگر قصد دارند مصاحبه استخدامی بدهند
 • افرادی که اولین بار می خواهند استخدام شوند
 • برنامه نویس کارجویانی که به عنوان برنامه نویس قرار است استخدام شوند ( نمونه سوالات مصاحبه استخدامی برنامه نویس )

 نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر

نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر


در فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر مطالب به چه شکل است؟

فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر یا مهندسی فناوری اطلاعات با فرمت pdf است شامل مباحث آموزشی مانند مباحث آموزشی شبکه زیرساخت های شبکه انواع و مدل های شبکه نقاط ضعف و قوت هر مدل شبکه ایی انواع پروتکل آشنایی با عملکرد آن ها طراحی و پیاده سازی دامین در شبکه سوالات کاربردی مصاحبه استخدامی مهندس شبکه سوالات کاربردی مصاحبه ستخدامی کارشناس فناوری اطلاعات در این فایل بخشی از آموزش ها مربوط به برنامه نویسی می باشد البته به ریز وارد برنامه نویسی نمی شود چون سوالات بسیار تخصصی نیاز به کار با نرم افزار مربوطه دارد که معمولا در مصاحبه استخدامی برنامه نویسان از این مطالب سوالی نمی شود اما نکات و اطلاعاتی که باید هر برنامه نویس بر آن مسلط باشد در فایل آموزشی نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر گنجانده شده است.

در فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندسی کامپیوتر (مهندسی فناوری اطلاعات ) مطالب به صورت آموزشی بیان شده و نمونه سوالات چهارگزینه وجود ندارد چون مبنا براساس سوالاتی است که در مصاحبه استخدامی پرسیده می شود و این فایل بیشتر جنبه آموزشی دارد تا نمونه سوال استخدامی اما در چند قسمت از این آموزش خود آزمایی قرار دادیم تا کارجویان عزیز بتوانند تسلط خود را برای مصاحبه افزایش دهند.


محصولات مرتبط :

نمونه سوال مصاحبه استخدامی بانک مسکن

نمونه سوال مصاحبه استخدامی بانک سپه

نمونه سوال مصاحبه استخدامی بانک ها

نمونه سوال مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش

نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری

نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس برق

نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس صنایع


 

سوالات عقیدتی سیاسی در مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر (مهندس IT )

اگر قصد دارید در سازمان های دولتی ارگان ها سپاه ، ارتش و … به عنوان مهندس کامپیوتر یا مهندس IT  استخدام شوید علاوه بر نمونه سوال مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر ( سوالات تخصصی مصاحبه استخدامی مهندس کامپیوتر ) سوالات عقیدتی سیاسی نیز بخش مهم و قابل توجهی از زمان مصاحبه استخدامی شما را در بر می گیرد شاید بتوان گفت سوالات عقیدتی سیاسی از سوالات تخصصی کامپیوتر در بعضی ارگان ها مهم تر باشد مخصوصا ارگان هایی که آزمون ورودی دارند در مصاحبه حضوری سوالات گزینشی نقش مهمی دارند چرا که سوالات تخصصی در آزمون کتبی گرفته شده است و فقط بحث گزینشی و عقیدتی سیاسی در مصاحبه استخدامی مهم است جهت دانلود کامل ترین نمونه سوال عقیدتی سیاسی از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

 

دانلود سوالات عقیدتی سیاسی