نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری

نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری :

فایل گردآوری شده شامل نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری می باشد رشته حسابداری در اکثر بنگاه های اقتصادی مورد نیاز است تیم سایت آزمون ها فایلی را به صورت pdf گردآوری کرده است که در برگیرنده تمامی حوزه های فعالیت حسابداری می باشد بخش های مختلف نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری به شرح زیر می باشد :


سوال و جواب مصاحبه حسابداری

سوال و جواب مصاحبه حسابداری در بخش مالی ، دستگاه های اجرایی و شرکت های صنعتی با هم متفاوت است ،  سوال و جواب مصاحبه حسابداری در بخش مالی شرکت ها شامل موضوعاتی نظیر صورت های مالی ، تراز نامه ، اصول و مفروضات حسابداری ، دوره مالی ، اعتبارات اسنادی و… می باشد که بیشتر در سوال و جواب مصاحبه حسابداری بخش مالی مورد استفاده قرار می گیرد در سوال و جواب مصاحبه حسابداری بخش صنعتی و تولیدی بیشتر سوالات تخصصی مصاحبه حول : انواع هرینه ها ، هزینه یابی ، سطوح ظرفیتی ، تسلط بر روش های سرشکن کردن هزینه ها ، تسلط بر مباحث بهای تمام شده و… می باشد ، سوال و جواب مصاحبه حسابداری در دستگاه های اجرایی نیز با دو حوزه ی ذکر شده کمی متفاوت است البته ممکن است برخی از مباحث مطرح شده بین تمامی حوزه های حسابداری مشترک باشد و در مصاحبه های استخدامی حسابداری مطرح شود.

فایلی را گرد آوری کرده ایم به نام نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری که شامل تمامی سوالات تخصصی حسابداری در مصاحبه حضوری می باشد.


سوالات تخصصی حسابداری در مصاحبه حضوری :

سوالات تخصصی حسابداری در مصاحبه حضوری شامل نکات و موارد کلیدی می باشد که در فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری گرد آوری شده است و موفقیت شما کارجویان عزیز را در مصاحبه استخدامی تخصصی رشته حسابداری تضمیین می کند .

سوالات تخصصی حسابداری در مصاحبه حضوری شامل موارد و نکاتی است که در بالا ذکر شد و تسلط بر نمونه سوالات تخصصی حسابداری بسیار پر اهمیت می باشد چرا که در صد بالایی از شاخص های انتخاب حسابدار در شرکت های صنعتی و خدماتی بحث حوه پاسخ به سوالات تخصصی حسابداری در مصاحبه حضوری است .

تمامی سوالات تخصصی حسابداری در مصاحبه حضوری قرار است از شما پرسیده شود را قبل از مصاحبه بدانید بر پاسخ ها مسلط شوید و در نهایت در شغل مورد علاقه خود استخدام شوید.

 

 

چرا باید نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری را تهیه کرد؟

نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری علاوه براین که از تعدادی سوال و پاسخ های کاملی تشکیل شده است یک روش سریع و تضمینی برای آموزش شماست با مطالعه این فایل قادر خواهید بود به تمامی سوالات مصاحبه گر در روز مصاحبه استخدامی جواب صحیح و کاملی را بدهید و قبولی خود را در این مرحله از فرایند استخدامی تضمین کنید.

در واقع زمانی که فردی قبل از شروع مصاحبه استخدامی از سوالات و پاسخ های آن مطلع باشد و تسلط کافی بر مطالب را داشته باشد قطعا با اعتماد بنفس و تمرکز بالا در جلسه مصاحبه استخدامی حضور خواهد یافت . نکته مهم دیگر این است که علاوه بر پاسخ هایی که کارجویان در روز مصاحبه می دهند نحوه پاسخ گویی نیز بسیار مهم است مخصوصا در رشته حسابداری که دقت رکن اصلی این رشته است لذا زمانی که کارجو اعتماد بنفس خوب و بر سوالات تسلط کامل دارد نحوه پاسخ گویی وی نیز بسیار مناسب خواهد بود.

نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری

نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری

مطالبی که در فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری وجود دارد:

همانطور که در بالا نیز ذکر شد مطالب شامل ۳ بخش است :

بخش اول نمونه سوال مصاحبه استخدامی جهت استخدام نیروی مالی قسمتی از موضوعاتی  در این قسمت آمده شامل موارد زیر است:

 • صورت های اساسی
 • اصول و مفروضات حسابداری
 • صورت جریان
 • وجوه نقد
 • اعتبارات اسنادی
 • بیمه
 • سیستم خزانه داری
 • سود و زیان انباشته و جامع
 • و….

بخش دوم فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری شامل سوالات مصاحبه استخدامی نیروی حسابداری می باشد که مختصری از و موضوعات به شرح زیر است:

 • انواع هزینه
 • هزینه مختلط
 • سطوح ظرفیتی
 • روش های هزینه یابی
 •  سرشکن کردن هزینه ها
 • بهای تمام شده
 • ضایعات کارخانه
 • گزارشات تولید
 • کایزن
 • تصمیم گیری با اطلاعات حسابداری
 • هزینه ABC
 • قوانین دارایی
 • و…..

در بخش سوم  فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری  شامل نمونه سوال مصاحبه استخدامی نیروی حقوق و دستمزد است که مختصری از موضوعات مورد بحث به شرح زیر می باشد:

 • آیتم های حقوق
 • محاسبه عیدی
 • محاسبه ماموریت
 • مزایای مستمر
 • قوانین بیمه
 • قوانین مالیات
 • و….

نکته مهم : موارد و موضوعاتی که در بالا بحث شد فقط قسمتی از مطالب فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری بود به دلیل سو استفاده برخی از سود جویان تمامی موضوعات مورد بحث در فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری در اینجا اشاره نشده است.


دانلود سوالات مصاحبه حسابداری :

در این فایل به سوالات پر تکرار در مصاحبه های استخدامی رشته حسابداری پرداخته شده است که در عین تخصصی بودن  جواب ها به صورت کامل است این بدان معنی است اگر فردی قصد دارد جهت مصاحبه استخدامی رشته حسابداری آماده شود فقط کافیست این فایل را با دقت مطالعه کند.

فایل :pdf

تعداد صفحه۱۰۱

حجم: ۱٫۴۸ مگابایت

 تخفیف ویژه

قیمت :۵۸۰۰ تومان

لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت نمایش داده می شود

پشتیبانی آنلاین تلگرام

 

نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری به درد چه افرادی می خورد؟

 • نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری برای آمادگی افراد تازه کار که قصد دارند در شرکتی مشغول به کار شوند .
 • افرادی که سابقه کار دارند و می خواهند در جایی دیگر استخدام شوند.
 • افرادی که استخدام شده اند کار خود را شروع کرده اند و با بسیاری از اصطلاحات و فعالیت های حسابداری آشنا نیستند.
 • افرادی که در آزمون جامع دستگاه های اجرایی قبول  و برای مصاحبه استخدامی فراخوان شده اند.
 • حسابدارانی  که قصد دارند در حوزه حسابداری صنعتی شروع به کار کنند.
 • حسابدارانی که قصد دارند در حوزه امور مالی شروع به فعالیت کنند.

روش گردآوری فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری :

تیم سایت آزمون ها با مصاحبه بیش از ۲۰ نفر از اعضای هیت علمی دانشگاه ها و مدیران مالی ادارات دولتی و ارگان ها و همچنین مدیران مالی شرکت ها و کارخانجات صنعتی به تعدادی سوال مهم و کاربردی دست یافت که به صورت فایل pdf کارجویان عزیز می توانند تهیه کنند در این فایل سوالاتی در حوزه های مختلف مانند امور مالی – دستگاه های اجرایی و شرکت های صنعتی وجود دارد با پاسخ کامل.

به دلیل تفاوت تفکر و نیاز و همچنین تفاوت سلیقه ممکن است در مصاحبه استخدامی از حسابدار سوالی را بپرسند که در بین سوالات مطرح شده در این فایل نباشد اما بدون شک قسمتی از پاسخ هایی که درون فایل قرار دادیم پاسخ صحیح سوال مصاحبه شما خواهد بود چرا که پاسخ ها کامل و جامع و در برگیرنده تمامی ابعاد کاربردی برای رشته حسابداری است.


نمونه سوالات مصاحبه حسابداری همراه با پاسخ

با دانلود فایل نمونه سوالات مصاحبه حسابداری همراه با پاسخ تشریحی شما می توانید به جامع و کامل ترین بسته نمونه سوالات مصاحبه حسابداری دسترسی داشته باشید نکته قابل تامل و نکته طلایی این است که نمونه سوالات مصاحبه حسابداری با پاسخ تشریحی  فوق کامل است که همین پاسخ های کامل بسیاری از سوالات علمی مصاحبه حسابداری را شامل می شود به شکل دیگر می توان گفت پاسخ خیلی از سوالات مصاحبه شغلی حسابداری در پاسخ های فایل نمونه سوال مصاحبه حسابداری همراه با پاسخ تعبیه شده است


سوالات مصاحبه علمی حسابداری

سوالات مصاحبه علمی حسابداری شامل نمونه سوالاتی است که در فایل (( سوالات مصاحبه حسابداری همراه با پاسخ )) تعبیه شده است اما نکته مهم و قابل توجه این است که قصد دارید در کدام شرکت یا سازمان استخدام شوید ؟

در بالا ذکر شد که سوالات مصاحبه علمی حسابداری برای بخش های مختلف گرد آوری شده است : نمونه سوالات مصاحبه حسابداری همراه با پاسخ جهت استفاده در دستگاه های دولتی یا بخش مالی یا صنعتی اما نکته مهم این است که در صورتی مصاحبه استخدامی بعد از آزمون ورودی باشد مخصوصا جهت استخدامی حسابدار در ارگان های دولتی ، سپاه و دستگاه های اجرایی باشد بخش عمده ایی از سوالات ، سوالات مصاحبه علمی حسابداری نمی باشد بلکه سوالات گزینشی و عقیدتی سیاسی است

برای تهیه نمونه سوالات گزینشی ( عقیدتی سیاسی ) از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود سوالات عقیدتی سیاسی


برخی از نظرات کاربران در تلگرام (نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری )


سوال (نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری):

رسول قدرتی : با سلام و خسته نباشید من شنبه آینده برای مصاحبه نیروی حسابداری پتروشیمی باید آماده باشم آیا فایل شما  برای من مناسب است و در سه روز می تونم کامل بخونم؟

پاسخ: فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری شامل تمامی شاخه ها است و پتروشیمی نیز جزیی از این فایل محسوب می شود – بله حدود ۱۰۱ صفحه است و می توان یک روزه آن را مطالعه کرد.


سوال (نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری):

رضاییان : من برای حسابداری شرکتی خصوصی دعوت شدم خیلی استرس دارم تازه می خوام اولین مصاحبه کاری بدم جکار کنم؟

پاسخ: استرس یکی از اصلی ترین موارد ناکامی در مصاحبه استخدامی است بجای ترس و استرس مطالعه کنید حتما قبول می شوید.

پاسخ رضاییان : مرسی از فایل خوبتون تمامی سوالات صفحه ۵۴ تا ۵۸ ازم پرسیدند یکی هم از صفحه ۴ مرسی ….سوال (نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری):

نازنین عبادی : سلام من خرید کردم ولی نتونستم دانلود کنم چکار کنم؟

پاسخ: برای ایمیل شما ارسال شده است و هم در تلگرام ارسال شد.

پاسخ نازنین عبادی : متشکرمسوال (نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری):

ناشناس:

ممنون از فایل خوبتون از ۲۴ ام مشغغول به کار میشم ان شا اللهسوال (نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری):

جمالی : فایل برای من باز نمیشه؟

پاسخ: برنامه pdf خوان از بازار دانلود کنید و دوباره سعی کنید.


سوال (نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری):

ناشناس : با سلام من رشته حسابداری خوندم و حدود دو هفتته است مشغول به کار شدم آموزش حسابداری عملی دارید ؟ خیلی برام سخته که نمی دونم باید چکار کنم

پاسخ: فایل نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری تهیه کنید نکات کاربردی که در عمل به آن نیاز دارید آموزش داده شده است.


سوال (نمونه سوال مصاحبه استخدامی حسابداری):

رضا جعفرپور : ممنون از فایل خوبتون سوالات خیلی ریز از من پرسیدن چون تمامی جواب ها رو خونده بودم تونستم همش جواب بدم بدون مکث دعا کنید بهم زنگ بزنن