ساخت تراریوم در منزل

ساخت تراریوم در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل ما را دنبال کنید

ساخت تراریوم در منزل یکی از فعالیت های تحت عنوان  کار در منزل محسوب می شود که به تازگی بازار خوبی را پیدا کرده است و خیلی از خانواده های ایران راغب به خرید این محصول هستند در وضعیت کنونی که بازار تراریوم  داغ شده است ساخت تراریوم در منزل می تواند درآمد قابل توجهی داشته باشد اما برای ساخت تراریوم در منزل نیاز به فردی است که علاقه مند به گل و گیاه ، خلاق و با سلیقه باشد.

به دلیل پایین بود هزینه های مواد اولیه برای ساخت تراریوم و عدم نیاز به دستگاه و یا تکنولوژی خاصی ساخت تراریوم در منزل می تواند منبع درآمد قابل ملاحظه ایی باشد.

آموزش ساخت تراریوم در منزل

مواد لازم برای ساخت تراریوم  ( خرید لوازم تراریوم )

ظرف های زیبای شیشه ایی که در ابعاد کوچک و بزگ یافت می شود

شن یا سنگریزه

زغال چوب خرد شده

خاک مناسب گلدان

گیاهان کوچک مختلف و دلخواه

پارچه  نازک

وسایل تزیینی مانند مجسمه ها ماکت خانه های کوچک چوبی اسباب بازی هایی که متناسب با فضای تراریوم باشد

قیچی، قاشق، بیل، دستکش و…

وسایل ساخت تراریوم در منزل

وسایل ساخت تراریوم

مراحل ساخت تراریوم در منزل

  1. سنگ ریزه : بتدا مقداری سنگ ریزه را داخل ظرف شیشه ایی می ریزیم سعی کنید سنگ ریزه ها را کمی شیب دار درون ظرف بریزید
  2. زغال : لایه نازکی از زغال بر روی سنگ ریزه ها بریزید زغال باعث می شود از بوی بد ناشی از آب یاری جلوگیری شود سپس برای جلوگیری از فرونشست خاک یک لایه پارچه نازک بر روی زغال بکشید
  3. خاک گلدان را درون ظرف بریزید ( می توانید جهت زیبایی بیشتر لایه های خاک را به صورت نامرتب بریزید ) این خاک در بازار فراوان است
  4. گیاه را بکارید
  5. وسایل تزینی را درون شیشه قرار دهید
ساخت تراریوم در منزل

تراریوم


با دانلود فایل آموزشی ساخت تراریوم در منزل می توانید به راحتی مواد اولیه با کیفیت ارزان ، ایده های جدید تراریوم ، و نحوه تولید و فروش این محصول را یاد بگیرید


کار در منزل

در سال ۲۰۱۷ کار در منزل یک نوع شغل مستقل با درآمد خیره کننده در کشور های پیشرفته جهان و حتی ایران تبدیل شده است خلاقیت ، تلاش و پشتکار ، تولید محصولات با کیفیت تضمین کننده موفقیت این نوع مشاغل می باشند.

با مطالعه آموزش های کار در منزل رویه زندگی خیلی از افراد و خانواده ها تغییر کرده است پیشنهاد ویژه این سایت حداقل مطالعه  میزان درآمد مشاغل خانگی می باشد.

کار در منزل

 

عضویت در کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

سایت آزمون ها برای ازایه آموزش های کاربردی کار در منزل  و آشنایی افراد با انواع کار در منزل و همچنین تقویت انگیزه کانال تلگرامی را ایجاد کرده است شما می توانید با عضویت در این کانال ایده های کار آفرینی ، افراد موفق در این حوزه و … را مطالعه نمایید برای عضویت در کانال تلگرام کار در منزل لینک زیر کلیک نمایید .

کانال تلگرام کار در منزل