کار در منزل بسته بندی

کار در منزل بسته بندی

 

پیشنهاد شگفت انگیز برای دارنگان مشاغل خانگی

آموزش بازار یابی و فروش محصولات خانگی 

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی یک فایل PDF است که در آن نکات طلایی و کلیدی نحوه فروش محصولات خانگی در چندین صفحه آورده شده است این فایل تضمین کننده افزایش حداقل  ۵ برابری فروش شماست . شما می توانید از طریق لینک زیر به این فایل دسترسی داشته باشید

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی

کانال تلگرام کار در منزل ما را دنبال کنید

کانال تلگرام کار در منزل ما را دنبال کنید

کار در منزل بسته بندی : یکی از پر رونق ترین فعالیت های تحت عنوان کار درمنزل بسته بندی است در حال حاضر خیلی از کشور های پیشرفته جهان مواد خام را خریداری می کنند و تغییراتی در این مواد ایجاد کرده و در بسته بندی های شیک صادر می کنند و از سود سرشاری بهره می برند. متاسفانه ایران جز کشور های خام فروش است اما اندکی سرمایه گذاری در بخش بسته بندی می توان به اقتصاد ایران عزیز رونق بخشید .

کار بسته بندی شامل بخش ها و حوزه های مختلف می شود که در ادامه این مطلب به چند مورد از پرکاربرد ترین فعالیت های ( کار در منزل بسته بندی ) می پردازیم

انواع کار در منزل بسته بندی


در ادامه به بررسی چند تا از انواع بسته بندی در منزل می پردازیم :

کار در منزل بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی

کار در منزل بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی به دو صورت امکان پذیر است اولین روش فعالیت در این حوزه این است که به عنوان کارمند شرکتی دور کاری کنید دور کاری های معمول در ایران به این شکل است که مواد اولیه از محصوالات آرایشی و بهداشتی را در اختیارتان قرار می دهند ( به همراه پک بسته بندی  ) و براساس هر بسته مقداری کارمزد به شما می دهد میزان درآمد بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی بر اساس میزان بسته هایی است که تولید می کنید معمولا برای هر بسته حدود ۸۰۰ تومان پرداخت می کنند البته ممکن است کم تر یا بیشتر نیز شود. راه حل دوم کار در منزل بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی این است که خودتان کارفرما شوید یعنی خودتان برند ثبت کنید ، خودتان محصوالات اولیه تهیه کنید ، خودتان بسته بندی کنید و خودتان بفروشید قطعا سود حاصل از این کار چندین برابر روش اول است.


بسته بندی بادکنک در منزل

بسته بندی بادکنک در منزل

بسته بندی بادکنک در منزل

بسته بندی بادکنک در منزل نیز یکی از ایده های خلاقانه برای کار در منزل است می توانید بادکنک ها را به صورت عمده خریداری کنید و همچنین بسته بندی های شکیل سفارش دهید و آن ها را بسته بندی کرده به بفروشید آگاهی از جنس بادکنک قیمت خرید عمده بادکنک در این فعالیت بسیار مهم است حتی می توانید نوشته هایی را در بادکنک چاپ کنید و با نوشته این بادکنک ها را بفروشید .

ایده خلاقانه بسته بندی بادکنک در منزل :

شما می توانید بسته به نیاز مشتری پیامی را بر روی  بادکنک بنویسید و آن را در اختیار مشتری قرار دهید یعنی بجای نوشته تولدت مبارک که روی اکثر بادکنک ها وجود دارد می توانید بنویسید محمد عزیزم تولدت مبارک و خیلی از پیام های مناسبتی زیبا

بهترین روش فروش این ایده شبکه های اجتماعی است با تبلیغات و فعالیت در شبکه های اجتماعی می توانید درآمد باور نکردنی از این ایده کسب کنید.

نکته مهم : برای راه اندازی هر کسب کار و موفقیت آن باید فایل توجیح اقتصادی آن به صورت کامل مطالعه شود و طبق آن مراحل فعالیت پیشرفت کند .

در ادامه این مطلب می توانید فایل توجیه اقتصادی بسته بندی در منزل را دانلود کنید.


کار بسته بندی حبوبات در منزل

بسته بندی حبوبات در منزل

بسته بندی حبوبات در منزل

کار بسته بندی حبوبات در منزل از جمله مشاغلی است که با بوجود آمدن آن بسیاری را ثروت مند کرد اما بعد از مدت کوتاهی کارگاه ها و کارخانه های آن ها بسته شده دلیل این امر گسترش کار بسته بندی حبوبات در منزل است خیلی از کارخانه جات که در زمینه بسته بندی حبوبات فعالیت می کردند و از درآمد خیلی خوبی برخوردار بودند بعد از مدتی شکست خوردند چرا که با صدور مجوز کار بسته بندی حبوبات در منزل خیلی از خانواده های ایرانی بعد از طی مراحل قانونی و خرید دستگاه های مورد نیاز کار بسته بندی حبوبات در منزل را انجام دادند در حال حاضر کار در منزل بسته بندی حبوبات رونق زیادی دارد به طوری که بعضی از کارخانه های موجود نیز تصمیم گرفتند تعدیل نیرو کنند و بسته بندی محصولاتشان را در اختیار فعالان مشاغل خانگی قرار دهند

درآمد پیش بینی شده این کار در منزل بسته بندی : سه میلیون و پانصد هزار تومان است

جهت آموزش از ۰ تا ۱۰۰ بسته بندی در منزل این فایل را تهیه کنید

شامل مراحل قانونی اخذ مجوز کار در منزل بسته بندی

سرمایه اولیه جهت اجرای پروژه

میزان تولید در ماه نقطه سر به سر

محاسبه مقدار بازگشت سرمایه

میزان سود خالص از این پروژه و … است

جهت تهیه فایل آموزش بسته بندی در منزل به پایین این صفحه مراجعه کنید

بسته بندی حبوبات در منزل


بسته بندی خشکبار در منزل

بسته بندی خشکبار در منزل

بسته بندی خشکبار در منزل

 

بسته بندی خشکبار در منزل یکی از پر سود ترین مشاغل خانگی است دلیل این امر هم طیف گسترده از محصولات بسته بندی خشکبار می باشد محصولاتی که شامل  این حوزه می شود عبارتند از :

 • بسته بندی آجیل در منزل
 • بسته بندی کشمش در منزل
 • بسته بندی سویا
 • بسته بندی انواع دانه های روغنی مغز تخمه و ذرت بو داده
 • بسته بندی زرشک در منزل
 • بسته بندی انواع میوه های خشک در منزل
 • بسته بندی خشکبار در منزل

از طریق لینک زیر می توانید به صفحه مربوط به بسته بندی خشکبار در منزل منتقل شوید در این صفحه به شما آموزش داده می شود

 • چطور این کسب و کار را راه اندازی کنید
 • چطور می توان با کم ترین سرمایه بسته بندی خشکبار را  تولید کرد
 • آموزش می بینید چطور بفروشید که سود حداکثری کسب نمایید
 • آموزش کار با دستگاه های مربوطه و نحوه خرید آن با کم ترین قیمت
 • آموزش نکات طلایی که تضمین کننده موفقیت در بازار بسته بندی خشکبار می باشد .

بسته بندی خشکبار در منزل


بسته بندی آجیل در منزل

این روز ها بسته بندی مواد غذایی رونق دارد یکی از تازه ترین ایده ها بسته بندی آجیل در منزل است .  سود حاصل از بسته بندی آجیل در منزل غیر قابل باور می باشد . نکته مهم در هر کسب و کاری فروش محصول است اگر شما نیاز بازار را درک کنید و از روش های بازار یابی استفاده کنید قطعا ثروتند می شوید بسته بندی آجیل در منزل یا به طور کلی بسته بندی مواد غذایی در منزل را نباید به عنوان شغل دوم مد نظر قرار داد به دلیل زحمت زیاد و همچنین سود فراوان این فعالیت می توان به راحتی به عنوان منبع درآمد اول و آخر خود در نظر گرفت .

اما تمامی تفاصیل بستگی به فروش شما دارد

بازار به محصولات بسته بندی محتاج است و تشنه این محصولات است اما زمان و مکان عرضه محصول قیمت محصول و…. نکات مه بازار یابی است که می بایست قبل از هر کاری به آن ها آشنا سوید در فایل توجیه اقتصادی بسته بندی مواد غذایی در منزل به صورت کامل و حرفه ایی این مسائل را بیان می کند.


کار در منزل

کار در منزل شامل تمامی مشاغل خانگی می شود که می توانید با وقت گذاشتن در این فعالیت ها درآمد خود را تضمین کنید برای اطلاع از ایده ها و طرح های کار در منزل از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

کار در منزل

 

آموزش بازار یابی و فروش محصولات خانگی 

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی یک فایل PDF است که در آن نکات طلایی و کلیدی نحوه فروش محصولات خانگی در چندین صفحه آورده شده است این فایل تضمین کننده افزایش حداقل  ۵ برابری فروش شماست . شما می توانید از طریق لینک زیر به این فایل دسترسی داشته باشید

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی

 

عضویت در کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

سایت آزمون ها برای ازایه آموزش های کاربردی کار در منزل  و آشنایی افراد با انواع کار در منزل و همچنین تقویت انگیزه کانال تلگرامی را ایجاد کرده است شما می توانید با عضویت در این کانال ایده های کار آفرینی ، افراد موفق در این حوزه و … را مطالعه نمایید برای عضویت در کانال تلگرام کار در منزل لینک زیر کلیک نمایید .

کانال تلگرام کار در منزل