کار در منزل اصفهان

کار در منزل اصفهان

اصفهان نیز مانند کار در منزل تهران  به دو صورت امکان پذیر است : اول به عنوان استخدامی دوم کارآفرینبی به عنوان کار در منزل  

 

اصفهان شهر بزرگ صنعتی با صد ها کارگاه و کارخانه به همراه صنعت قوی توریستی یکی از ایده عال ترین شهر ها برای کارآفرینی مخصوصا کارهای خانگی است . در این مطلب قصد داریم شما را با راهای کسب درآمد در اصفهان آشنا کنیم همان طور که ذکر شد دو روش برای کار در منزل اصفهان وجود دارد که به ترتیب آن ها را توضیح می دهیم .

کار در منزل اصفهان استخدامی  :

یکی از راههای کار در منزل اصفهان استخدام شدن در شرکت هایی است که می بایست از راه دور برای آنها کار کنید شرکت هایی مانند بسته بندی حبوبات . شرکت های اینترنتی و… نحوه کار این شرکت ها به این شکل است که یا به صورت کارمزدی به شما پول می دهند یا از شما می خواهند در روز مطلبی بنویسید و یا در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید و در آخر به شما حقوق دهند اما به دلیل اینکه عنوان این مشاغل کار در منزل است متاسفانه دستمزد بسیار ناچیز می دهند و این امر باعث شده بسیار از مردم به خصوص بانوان به دنبال کار در منزل به عنوان کارآفرینی باشند .

کار در منزل اصفهان کارآفرینی :

با نگاهی کوتاه به صنایع دستی اصفهان صنعت و وضعیت توریست ایده های فوق العاده ایی به ذهن می رسد !!

برخی از صنایع دستی اصفهان می توان به

 • قلمکارسازی
 • خاتم سازی
 • منبت کاری
 • نمد مالی
 • گیوه بافی و گیوه دوزی
 • عبا بافی
 • سفال و سرامیک سازی
 • پوست دوزی
 • ملیله سازی
 • مینا کاری
 • کاشی سازی
 • لاکی روغنی
 • سوزندوزی
 • صحافی
 • ضریح سازی
 • فیروزه کوبی

اشاره کرد

کار در منزل اصفهان

کار در منزل اصفهان

کار در منزل اصفهان

کار در منزل اصفهان

کار در منزل اصفهان

کار در منزل اصفهان

کار در منزل

نکته مهم در رابطه با کار و مخصوصا کار در منزل اصفهان یا هر شهر دیگری این است که باید علاقه وجود داشته باشد اگر علاقه ایی به قالی بافی ندارید و این کار را در منزل شروع کنید قطعا پس از مدت کوتاهی شکست خواهید خورد باید توجه داشت به چه چیزی علاقه دارید ؟ برخی به گل و طبیعت علاقه مندند ما پیشنهاد می کنیم اگر اتاق خالی در منزل دارند به پرورش قارچ در منزل مشغول شوند مخصوصا به عنوان کار در منزل اصفهان به این دلیل که اصفهان جز یکی از کلان شهر های ایران محسوب می شود و مشاغل های به جز صنایع دستی و توریستی نیز درآمد های بسیار مناسبی خواهد داشت .

جهت آموزش پرورش قارچ در منزل از طریق لینک زیر می توانید اقدام کنید.

پرورش قارچ در منزل

یا اگر در منزلی زندگی می کنید که کوچک است و با کمبود جا مواجه هستید همچنین به گل و طبیعت علاقه مندید پرورش تراریوم در منزل پیشنهاد می شود این کار نیاز به سرمایه اندک فضای کم دارد و اکثر افراد با کمی سلیقه و خلاقیت می توانند در این کار موفق شوند.

پرورش تراریوم در منزل

 

ما سعی کردیم در این سایت انواع ایده های کار در منزل را گردآوری کنیم به همراه فایل آموزش حرفه ایی از صفر تا صد هر ایده تا براساس علاقه و امکانات موجود مردم عزیز کشورمان در این وضعیت اقتصادی بتوانند با حداقل سرمایه و امکانات درآمد مناسبی داشته باشند . بیش تر تمرکز مان بر روی کار در منزل برای بانوان یا دانشجویان است .

برخی از انواع بسته بندی در منزل می توان به بسته بندی خشکبار در منزل و همچنین بسته بندی حبوبات در منزل اشاره کرد که سود سرشاری را نصیب کارآفرین خواهد کرد.

شما می توانید از طریق لینک زیر تمامی ایده ها و انواع کار در منزل دسترسی داشته باشید .

انواع کار در منزل

 


انواع کار در منزل اصفهان

بسته بندی صنایع دستی در اصفهان

با توجه به صنایع دستی که به عنوان کار در منزل اصفهان مطرح کردیم شاید به این نتیجه برسید که تمامی صنایع بالا نیاز به صبر و حوصله و هنر دارد و یا اینکه بازار صنایع دستی پر شده و در بازار پر از صنایع دستی است که به صورت کاملا حرفه ایی تولید شده حالا چکار کنیم . یک پیشنهاد عالی داریم !!

بسته بندی صنایع دستی !!!

صنایع دستی که در ایران تولید می شود اکثرا خود محصول به دون بسته بندی خاصی به فروش می رسد حال اگر جعبه های مقوایی یا پلاستیکی شیکی طراحی و تولید کنید هم محصولات راحت تر به فروش می رود و هم درآمد زیادی نصیب شما خواهد شد…

شما می توانید بسته بندی رو به دوحالت تولید کنید اول با توضیحات فارسی مخصوص خریداران ایرانی دوم بسته بندی کاملا انگلیسی با توضیحات تاریخچه و نحوه تولید محصول به زبان انگلیسی برای مشتریان خارجی

 

انواع کار در منزل اصفهان فروش اینترنتی صنایع دستی

اگر علاقه به تجارت الکترونیک دارید می توانید سایتی را طراحی کنید جهت فروش محصولات صنایع دستی و ارسال آن به تمامی نقاط ایران و جهان .

این ایده نیز اگر خوب برند سازی و اعتماد سازی شود می تواند درآمد چند ده میلیونی در ماه برای شما به ارمغان بیاورد شما می توانید با مغازه های مختلف قرار داد ببنید تا درصدی از قیمت به شما تخفیف دهند و با ارایه محصولات در سایت و شبکه های اجتماعی می توانید آن ها را اینترنتی به فروش برسانید .

درآمد انواع کار در منزل اصفهان

یکی از مهم ترین موضوعات در کار در منزل بحث درآمد و سود حاصل از فعالیت های مشاغل خانگی است اگر بخواهیم درآمد کار در منزل به عنوان استخدامی شرکت ها ( کار از راه دور ) و کارآفرینی در منزل را مقایسه کنیم بدون شک با اختلاف زیاد سود کارآفرینی بیشتر است اما سختی های بیشتری نیز دارد. امکان ندارد شما بتوانید کاری را بیابید که در منزل انجام داده و دستمزدی بیش تر از یکی دو میلیون در ماه به شما پرداخت شود.

اما کارآفرینی محدودیتی در درآمد ندارد ممکن است یک سایت فروشگاهی صنایع دستی بیش از ۱۵ میلیون در ماه درآمد داشته باشد یا پرورش قارچ در منزل بیش از ۵ میلیون در ماه اما کارآفرینی سختی ها و مشقت های خاص خودش را دارد اگر پشتکارتان خوب است اگر خلاقیت دارید اگر می خواهید کارآفرین باشید پیشنهاد می شود ایده های کار در منزل را پیاده سازی کنید در غیر اینصورت بهتر است در شرکت های خصوصی یا دولتی استخدام شوید.

 

 

آموزش بازار یابی و فروش محصولات خانگی 

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی یک فایل PDF است که در آن نکات طلایی و کلیدی نحوه فروش محصولات خانگی در چندین صفحه آورده شده است این فایل تضمین کننده افزایش حداقل  ۵ برابری فروش شماست . شما می توانید از طریق لینک زیر به این فایل دسترسی داشته باشید

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی

عضویت در کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

سایت آزمون ها برای ازایه آموزش های کاربردی کار در منزل  و آشنایی افراد با انواع کار در منزل و همچنین تقویت انگیزه کانال تلگرامی را ایجاد کرده است شما می توانید با عضویت در این کانال ایده های کار آفرینی ، افراد موفق در این حوزه و … را مطالعه نمایید برای عضویت در کانال تلگرام کار در منزل لینک زیر کلیک نمایید .

کانال تلگرام کار در منزل