کار در منزل مشهد

کار در منزل مشهد

کانال تلگرام کار در منزل ما را دنبال کنید

کانال تلگرام کار در منزل

گر بخواهیم راجع به انواع کار در منزل بحث کنیم می توان موارد زیر اشاره کرد :

در این مطلب قصد داریم انواع کار در منزل مشهد را برای شما توضیح و آموزش دهیم مشهد یکی از بزرگ ترین شهر های ایران است که جمعیت آن به بیش از سه میلیون نفر می رسد سالانه ۲۷ میلیون نفر مسافر به این شهر سفر می کنند وجود زمین ها ی کشاورزی در استان خراسان و صنعت های مختلفی که در این استان واقع شده است یکی از بکر ترین شهر های ایران برای کار در منزل و همچنین کارآفرینی می باشد .

اگر در بین آگهی های استخدامی جستجو کنید بسیاری از آگهی های استخدامی را با عنوان کار در منزل مشهد خواهید دید ، بسیاری از شرکت ها برای کاهش هزینه ها ی خود و افزایش سود رو به مشاغل خانگی آورده اند آن ها بجای اینکه افرادی را استخدام کنند و حداقل طبق قانون اداره کار حقوق و بیمه پرداخت کنند آگهی های استخدامی کار در منزل مشهد منتشر می کنند و به جذب نیرو در خانه می پردازند. متاسفانه به دلیل اینکه عنوان شغل کار در منزل است حقوق کمی در نظر گرفته و همچنین در بسیاری از موارد افراد شامل بیمه نمی شوند.

کار در منزل مشهد

کار در منزل مشهد

کار در منزل

کار در منزل در شهر های بزرگ رونق گرفته است مانند(( کار در منزل مشهد )) با توجه به وضعیت و رکود اقتصادی کاهش درآمد خانوار و مشکلات مالی مردم به سمت مشاغل خانگی و کار در منزل روی آورده اند در حال حاضر بسیاری از کشورهای پیشرفته روی کار در منزل سرمایه گذاری کرده اند و بخش اعظم از درآمد کشورشان از این حوزه می باشد به عنوان مثال : ایتالیا ، آمریکا ، چین و تایوان …

اگر بخواهید به عنوان حقوق بگیر در منزل مشغول به کار بشوید باید در سایت های منتشر کننده آگهی های استخدامی جستجو کنید در خواست کارتان را ایمیل یا فکس کنید پس از آن برای مصاحبه استخدامی با شما تماس گرفته و با کارفرما دیدار خواهید کرد معمولا شرکت های بسته بندی حبوبات ، بسته بندی آجیل ، بسته بندی انواع مواد غذایی ، بسته بندی پوشاک ، خیاطی و عروسک سازی و شرکت های اینترنتی در خواست استخدام کار در منزل می دهند روش کار به این صورت است که به عنوان مثال اگر در شرکت بسته بندی مواد غذایی استخدام شدید مقداری از مواد غذایی به صورت کیلویی در اختیار شما قرار می دهند با تعداد مشخصی بسته و به ازای هر بسته که بسته بندی می کنید مبلغی به عنوان کار مزد به شما می دهند ( بسته ایی ۲۰۰ تومان ) هرچه بیشتر در روز بسته بندی کنید درآمدتان بیشتر خواهد بود . نوع دیگر هم به این شکل است که با شما توافق می کنند ماهی n  تومان به عنوان دستمزد کار در منزل پرداخت کنند و در ازای آن شما کار های تعریف شده را در ماه برای کارفرما انجام دهید.

انواع کار در منزل مشهد

اگر پشتکار دارید ، اگر خلاق هستید ، اگر دوست دارید خودتان ریس خودتان باشید به شما پیشنهاد می دهیم کارآفرینی کنید!!!

کار آفرینی نیاز به صبر و شکیبایی و پشت کار دارد و بسیار سخت تر از حقوق بگیری است اما درآمد شما چند ده برابر می شود هر فردی براساس شناخت خود ( خصوصیات اخلاقی ) تصمیم می گیرد چگونه کار کند اما اگر فکر می کنید می توانید کار آفرینی کنید برای شما انواع کار در منزل را کردآوری کرده ایم تا براساس سلیقه و امکانات بتوانید آن را انجام دهید.

برخی از مشاغل خانگی هستند که نیاز به سرمایه اولیه دارد مثل پرورش قارچ در منزل برخی دیگر با حداقل امکانات و سرمایه نیز می توان انجام داد مثل عروسک سازی در منزل .

درآمد کار در منزل مشهد

درآمد کار در منزل مشهد بستگی به نوع فعالیت میزان تلاش و فروش شما دارد برخی از افراد هستند در تهران سبک عروسک سازی خود را دارند و با تولید عروسک در منزل به درآمد ۲ الی ۳ میلیونی رسیده اند. برخی با پرورش قارچ در منزل به ماهی ۵ الی ۷ میلیون تومان رسیده اند ،برخی با پرورش بلدرچین درآمد چند میلیونی کسب کرده اند و…

ولی چیزی که روشن است اگر صبر داشته باشید و تلاش خود را ادامه دهید قطعا بعد از چند ماه درآمدی ده برابری مشاغل حقوق بگیر کار در منزل خواهید داشت.

برای ایجاد کار در منزل و کارآفرینی باید به آن کار علاقه داشت اگر به بسته بندی در منزل و کارهای تولیدی علاقه مند هستید با توجه به موقعیت مشهد می توانید بسته بندی نبات در منزل انجام دهید برخی از انواع بسته بندی در منزل که می توان به عنوان کار در منزل مشهد انجام داد به شرح زیر است :

 • بسته بندی حبوبات در منزل
 • بسته بندی خشکبار در منزل
 • بسته بندی زرشک در مشهد
 • بسته بندی نبات در مشهد
 • بسته بندی عطر حرم در مشهد
 • بسته بندی مهر و تسبیح
 • بسته بندی پوشاک
 • بسته بندی ست انگشتر و مهر و تسبیح برای سوغات
 • بسته بندی آجیل
 • بسته بندی تخم مرغ محلی
 •  و…
کار در منزل بسته بندی

کار در منزل بسته بندی

با توجه به زائرانی که به مشهد می آیند ایده بسته بندی آجیل پنج شنبه شب می تواند ایده خوبی باشد اما گر به طبیعت و گل و گیاه علاقه مند هستید می توانید با پرورش قارچ در منزل یا اگر سرمایه و فضای لازم ندارید می توانید با تولید تراریوم در منزل کار خود را آغاز نمایید.

اگر سرمایه کمی دارید و علاقه مند به خیاطی و صنایع دستی هستید می توانید عروسک سازی کنید یا چرم دوزی نمایید

برای آشنایی و آموزش حرفه ایی از صفر تا صد انواع کار در منزل از طریق لینک زیر می توانید به مطالب دسترسی داشته باشید.

کار در منزل

 

 

هر فردی باتوجه به سرمایه و موقعیت و علاقه ایی که دارد می تواند انتخاب کند چه شغلی را به عنوان کار در منزل برگزیند. جهت موفقیت در مشاغل خانگی ابتدا باید علاقه وجود داشته باشد سپس پشتکار بعد از آن صبر

باید توجه داشت کسب و کاری که می خواهید شروع کنید چطور بازاری دارد آیا راحت محصولات شما را می خرند آینده این محصولات چطور است آیا می شود کسب و کارتان را گسترش داد؟ نیاز به چه مجوز هایی دارد ؟ آیا شرایط اخذ مجوز را دارید؟ ابتدا باید به این سوالات پاسخ داد سپس شروع کرد مثلا برای بسته بندی حبوبات در منزل نیاز به مجوز از بهداشت و جهاد کشاورزی دارد.

در سازمان جهاد کشاورزی بخشی وجود دارد به عنوان واحد مشاغل خانگی که عنوان های کار در منزل مشهد در آن وجود دارد و برای هر کدام مراحل قانونی خاص خودش را دارد. مخصوصا صنایع مواد غذایی بحث مجوز بسیار مهم است .

آموزش بازار یابی و فروش محصولات خانگی 

موزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی یک فایل PDF است که در آن نکات طلایی و کلیدی نحوه فروش محصولات خانگی در چندین صفحه آورده شده است این فایل تضمین کننده افزایش حداقل  ۵ برابری فروش شماست . شما می توانید از طریق لینک زیر به این فایل دسترسی داشته باشید

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی

عضویت در کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

سایت آزمون ها برای ازایه آموزش های کاربردی کار در منزل  و آشنایی افراد با انواع کار در منزل و همچنین تقویت انگیزه کانال تلگرامی را ایجاد کرده است شما می توانید با عضویت در این کانال ایده های کار آفرینی ، افراد موفق در این حوزه و … را مطالعه نمایید برای عضویت در کانال تلگرام کار در منزل لینک زیر کلیک نمایید .

کانال تلگرام کار در منزل