کار در منزل کرج

کار در منزل کرج

کانال تلگرام کار در منزل ما را دنبال کنید

کانال تلگرام کار در منزل

اگر بخواهیم راجع به انواع کار در منزل  و کار در منزل کرج بحث کنیم می توان موارد زیر اشاره کرد :

در این مطلب قصد داریم انواع کار در منزل کرج برای شما تشریح کنیم کرج یکی از کلان شهر های ایران در نزدیکی تهران است با جمعیتی نزدیک به دو میلیون نفر جمعیت زیاد این شهر همچنین نزدیکی آن به پایتخت موقعیت های شغلی مناسبی را در بر دارد اگر در بین آگهی های تبلیغاتی جستجو کنیم بسیاری از آگهی ها مربوط به استخدام در منزل می باشد این نوع مشاغل که اصطلاحا به آن کار در منزل نیز می گویند به این صورت می باشد که شرکت های مختلف برای پایین آوردن هزینه های خود و افزایش درآمد آگهی استخدام با عنوان کار در منزل کرج می دهند اما این مشاغل چگونه است ؟ چه درآمدی دارد ؟ آیا قانونی است یا خیر؟

انواع کار در منزل

انواع کار در منزل کرج که به عنوان استخدامی مشاهده می کنید به این صورت است که یا شرکت بسته بندی مواد غذایی می باشد یا شرکت بسته بندی پوشاک یا شرکت اینترنتی یا خیاطی و…

به عنوان مثال اگر شرکت بسته بندی حبوبات در منزل  باشد مقداری از حبوبات هر روز یا هر چند روز یک بار برای شما می آورند و بر اساس تعداد بسته های که شما بسته بندی می کنید به شما پول می دهند مثلا بسته ایی ۲۰۰ تومان

اگر شرکت اینترنتی باشد به ازای هر پستی که در فضای مجازی یا سایت می گذارید مبلغی پول به شما می دهند این نوع مشاغل ممکن است برای مدت کوتاهی مناسب باشد اما پول چندانی نصیب شما نخواهد شد حتما می پرسید چرا ؟ دلیل اصلی کارفرمایان این است که عنوان شغل کار در منزل کرج است همین نام باعث شده حداقل دستمزد ها را در نظر بگیرند یا اینکه اکثر کارفرمایان بیمه نمی کنند.

نوع دیگری از کار در منزل نیز وجود دارد که خود کارفرمای خودتان هستید (( کارآفرینی ))

در این مطلب قصد داریم انواع کار در منزل کرج را به شما پیشنهاد دهیم که سود سرشاری دارد اما کمی سخت است!!

وقتی شما برای خودتان کار کنید و یک کارآفرین باشید قطعا می توان دهها برابر استخدامی هایی که با عنوان کار در منزل وجود دارند پول درآورد.

کرج شهر بزرگیست زمانی که شهر از لحاظ جمعیت بزرگ باشد نیازهای افراد نیز بیشتر است شما می توانید یکی از نیاز ها را به روش خلاقانه بر طرف سازید و پولدار شوید.

کار در منزل کرج بسته بندی حبوبات

کشور ما با وجود ذخایر عظیم نفتی و شرایط آب و هوایی ( کشور چهار فصل ) و همچنین صنعت بزرگ کشاورزی و ذخایر معدنی و… یکی از ثروتمند ترین کشور های دنیاست اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید با وجود این همه نعمت هایی خدا در این کشور چرا وضع اقتصادی و معیشت مردم بد است ؟ چرا رفاه زندگی مردم از خیلی از کشورهای دیگر کم تر است ؟ قسمتی از مشکلات به پشتیبانی مسولان بر می گردد اما قسمت زیادی از این کاستی ها نبود بخش خصوصی فعال است.

مشکل بزرگ اقتصاد ایران خام فروشی است !!

در بسیاری از کشور های دنیا میوه ها بسته بندی حبوبات بسته بندی سبزیجات بسته بندی به دست مشتری می رسد این بسته بندی ها هم باعث افزایش کیفیت محصول و هم باعث ماندگاری بیشتر می شود .

به عنوان مثال کشور سنگاپور این کشور چاه نفت ندارد اما درآمد نفتی آن با ایران رقابت می کند چرا ؟

چون ایران نفت را استخراج و به صورت خام می فروشد اما سنگاپور نفت خام را خرید در پالایشگاه ها و کارخانه های مخصوص خود نفت را به محصولات دیگر تبدیل کرده سپس صادر می کند به همین خاطر است یکی از مرفه ترین کشورهای آسیا و جهان سنگاپور می باشد.

شما می توانید با اخذ مجوز بسته بندی مواد غذایی در منزل از وزارت جهاد کشاورزی این کار را در منزل شروع کنید کار هایی که تحت عنوان مشاغل خانگی بسته بندی است شامل :

  • بسته بندی حبوبات در منزل
  • بسته بندی خشکبار در منزل
  • بسته بندی سبزیجات
  • بسته بندی آجیل
  • بسته بندی میوه های خشک
  • بسته بندی تخم مرغ محلی
  •  و…

کار در منزل کرج پرورش گیاهان طبیعی

پرورش قارچ در منزل

پرورش قارچ در منزل

به شما اکیدا پیشنهاد می شود اگر می خواهید کارآفرینی کنید شغلی را انتخاب نمایید که عاشق آن هستید کار آفرینی به همان اندازه که سود و درآمد دارد و اصلا با شغل های حقوق بگیری قابل قیاس نیست به همان اندازه هم سخت و چالش برانگیز است . اگر به گل و طبیعت علاقه دارید و حداقل یک اتاق خالی در منزل دارید پیشنهاد می شود پرورش قارچ راه اندازی کنید در حال حاضر بیزینس پرورش قارچ در کرج رونق دارد و می توان سود مناسبی را کسب کرد جهت اطلاع و آموزش از صفر تا صد پرورش قارچ در منزل از طریق لینک زیر مطالب را مطالعه نمایید.

پرورش قارچ در منزل

 

 

اما ممکن است شما اجاره نشین باشید یا سرمایه ی لازم جهت راه اندازی پرورش قارچ را نداشته باشید به شما پیشنهاد می شود آموزش ساخت تراریوم یاد گرفته و کسب و کار خود را شروع کنید در کرج بسیاری در آپارتمان زندگی می کنند و به دلیل نداشتن باغچه یا گلدان و حتی زیبایی بی نظیر تراریوم ها به این نوع محصول رو آورده اند ساخت تراریوم سرمایه بسیار کمی نیاز دارد اما باید با سلیقه باشید و کمی خلاق…

جهت آموزش حرفه ایی از صفر تا صد تراریوم از طریق لینک زیر می توانید مطالب مهم و کلیدی را مطالعه کنید

ساخت تراریوم در منزل

 

 

کار در منزل کرج برای بانوان

تولید عروسک در منزل

تولید عروسک در منزل

اگر به دنبال کار در منزل برای بانوان می گردید و دوست دارید خودتان ریس خود باشید همچنین به گل و گیاه علاقه ندارید همچنین سرمایه لازم و مجوز های مورد نیاز برای بسته بندی حبوبات در کرج را ندارید نا امید نشوید!!!

در حال حاضر افرادی در تهران اصفهان شیراز هستند که صاحب سبک عروسک هستند آن ها عروسک هایی را با سبک خودشان طراحی و تولید می کنند و تقریبا برند شده اند !!

با کم ترین سرمایه می توان عروسک سازی را شروع کرد فقط و فقط و فقط برای موفقیت در عروسک سازی باید صبر و پشتکار و ایده داشته باشید قطعا هر کاری به اصطلاح چوب خوری دارد باید چند ماه عروسک بسازید و طرح و ایده خود را عوض کنید تا یک نوع عروسک شیک و مشتری پسند تولید و بفروشید.

بسیاری از افرادی که در عروسک سازی در منزل صاحب سبک هستند حد اقل ماهی ۲ الی ۳ تومان درآمد دارند ( بدون هیچ سرمایه ایی )

برای آموزش صفر تا صد نحوه تولید عروسک همچنین نحوه فروش آن از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

ساخت عروسک در منزل

 

 

کار در منزل کرج فنی حرفه ایی

بسیاری از هنر ها و تخصص های دیگری نیز وجود دارد که به وسیله آن می توانید کسب و کار خانگی خود را شروع کنید

به عنوان مثال کار در منزل چرم دوزی 

شما می توانید با آموزش دیدن نحوه چرم دوزی و تمرین کیف های شیک چرم و… تولید و بفروش رسانید

جهت آموزش انواع ایده های کار در منزل می توانید از طریق لینک زیر مطالب را مطالعه کنید

کار در منزل

 

آموزش بازار یابی و فروش محصولات خانگی 

موزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی یک فایل PDF است که در آن نکات طلایی و کلیدی نحوه فروش محصولات خانگی در چندین صفحه آورده شده است این فایل تضمین کننده افزایش حداقل  ۵ برابری فروش شماست . شما می توانید از طریق لینک زیر به این فایل دسترسی داشته باشید

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی

عضویت در کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

سایت آزمون ها برای ازایه آموزش های کاربردی کار در منزل  و آشنایی افراد با انواع کار در منزل و همچنین تقویت انگیزه کانال تلگرامی را ایجاد کرده است شما می توانید با عضویت در این کانال ایده های کار آفرینی ، افراد موفق در این حوزه و … را مطالعه نمایید برای عضویت در کانال تلگرام کار در منزل لینک زیر کلیک نمایید .

کانال تلگرام کار در منزل