بسته بندی حبوبات در منزل

بسته بندی حبوبات در منزل

یکی از پر درآمد ترین مشاغل کار در منزل بسته بندی حبوبات در منزل است این صنف به دلیل ارتباط با مواد غذایی نیاز به مجوز از سازمان های مختلف است . کار بسته بندی حبوبات در منزل به حدی گسترش یافته است که باعث تعطیلی بسیاری از کارخانه های بسته بندی شده است در این مطلب قصد داریم آموزش کامل و جامع از شروع بسته بندی حبوبات در منزل تا پایان آن که فروش به سوپر مارکت ها است را آموزش دهیم.

درآمد بسته بندی حبوبات در منزل

درآمد بسته بندی حبوبات در منزل نسبت به سایر مشاغل خانگی درآمد قابل قبول تری دارد همان طور که می دانید درآمد هر صنعتی بسته به پارامتر های زیادی است اگر بخواهیم درآمد بسته بندی حبوبات در منزل را محاسبه کنیم ابتدا باید هزینه اولیه ، هزینه مواد اولیه ، هزینه نیروی کار و قدرت بازاریابی خود را بسنجیم کیفیت محصول از همه چیز مهم تر است سعی نکنید با انتخاب مواد اولیه کم کیفیت هزینه خود را کاهش دهید در واقع برعکس آن باید عمل کرد سعی کنید بهترین کیفیت را خریداری کنید تا مشتری بالقوه به بالفعل تبدیل شود!

بعد از کیفیت ظاهر از اهمیت بیشتری برخوردار است زمانی که شما هنوز به برند تبدیل نشده اید قیمت مناسب کیفیت بالا و ظاهر شکیل می تواند باعث شود شما با دیگر برند ها رقابت کنید.

دیگر پارامتر های محاسبه درآمد بسته بندی حبوبات در منزل میزان فروش آن است هرچقدر بیش تر بفروشید در آمد بیشتری کسب خواهید کرد. راه ها و روش های بازاریابی را می توانید در فایل بسته بندی حبوبات مطالعه نمایید.

بسته بندی خلاقانه حبوبات در منزل

همانطور که گفته شد برای موفقیت در بسته بندی حبوبات در منزل باید محصولاتان متفاوت باشد هم از نظر ظاهر هم از نظر کیفیت سوال اینجاست چه طرحی بر روی بسته بندی ها پیاده سازی کنیم ؟ طرح های خلاقانه بسته بندی حبوبات از کجا بگیریم ؟ شما می توانید با جستجو در گوگل با عنوان Packaged beans design طرح های شکیل خارجی را ببینید . برخی از این طرح ها برای شما قرار داده ایم.

 

بسته بندی حبوبات در خانه

بسته بندی حبوبات در منزل

بسته بندی حبوبات

بسته بندی حبوبات در خانه

مراحل از صفر تا صد بسته بندی حبوبات در منزل

برای شروع به فعالیت بسته بندی حبوبات در منزل ابتدا باید به جهاد کشاورزی مراجعه نمایید در جهاد کشاورزی بخشی وجود دارد به عنوان مشاغل خانگی به آن واحد مراجعه کرده و درخواست کار بسته بندی حبوبات در منزل دهید پس از آن نامه ایی دریافت می کنید که به شبکه بهداشت باید ببرید پس از اخذ مجوز های لازم باید مواد و دستگاه های لازم را تهیه کنید سپس مواد اولیه و شروع فعالیت که در بسته آموزش بسته بندی حبوبات در منزل به طور کامل توضیحات لازم داده شده است .

 

دانلود بسته آموزشی بسته بندی حبوبات در منزل

در این فایل به شما آموزش می دهد برای بسته بندی حبوبات در منزل از کجا شروع کنید چه مراحلی را طی کنید و چطور بفروش برسانید این فایل شامل :

آموزش کامل نحوه اخذ مجوز از جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت به همراه شرایط مورد نیاز 

آشنایی با انواع دستگاه های مورد نیاز برای بسته بندی حبوبات در منزل

آموزش نحوه خرید و فروشندگان معتبر دستگاه ها

اصول کار با دستگاه های مورد نیاز برای بسته بندی حبوبات در منزل

نحوه فروش محصولات  

نکات طلایی برای موفقیت در بسته بندی حبوبات در منزل 

این فایل آموزش بسته بندی خشکبار در منزل و ادویه جات نیز گردآوری شده است

فایل :pdf

حجم:۲ مگابایت

قیمت :۸۷۰۰ تومان

لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت نمایش داده می شود

قابل نمایش بر روی تلفن همراه هوشمند

قابل پرینت گرفتن

پشتیبانی آنلاین تلگرام

تلگرام جهت پشتیبانی:۰۹۳۶۹۰۵۹۴۳۵

روش اول خرید پرداخت آنلاین :

با کلیک بر روی دکمه “خرید و دانلود محصول” بالا و دریافت فایل بلافاصله پس از پرداخت

روش دوم خرید کارت به کارت :

برای پرداخت کارت به کارت هزینه ۸,۷۰۰ تومان را به شماره کارت

۶۲۷۴۱۲۱۱۶۸۴۵۹۳۹۴

بنام مهرداد حسین زاده واریز نمایید و عکس رسید را از طریق تلگرام به شماره ۰۹۳۶۹۰۵۹۴۳۵ ارسال کنید

تا فایل pdf همان لحظه از طریق تلگرام براتون ارسال شود .

توجه :

پس از پرداخت مستفیما به صفحه دانلود منتقل می شوید

و با کلیک بر روی لینک دانلود به راحتی می توانید سوالات را دانلود کنید .

در ضمن لینک دانلود به ایمیلتان نیز ارسال می شود در صورتی که باز هم موفق به دانلود نشدید

نگران نباشید با ارسال شماره تراکنش به پشتیبانی از طریق تلگرام ، فایل pdf سوالات را در تلگرام دریافت نمایید .


کار در منزل بسته بندی

به طور کلی می توان گفت بسته بندی یکی از جذاب ترین کار هایی است که می توان در خانه انجام داد چون می توان با سرمایه اندک یک کارخانه کوچک داشت خب درآمد و سود حاصل از این کار نیز در جذابیت آن بی تاثییر نیست بسیاری از کشور های جهان فاقد منابع طبیعی هستند فقط با تکمیل محصولات اولیه درآمد هنگفتی کسب می کنند متاسفانه کشور ما در بسیاری از محصولات خام فروشی می کند و این امر باعث کاهش سود و درآمد کشور شده است اما کشوری مانند سنگاپور با توجه به این که هیچ چاه نفتی ندارد اما نفت را وارد کرده و تغییرات روی محصول انجام می دهد و محصولات تکامل یافته را صادر می کنند همین فعالیت باعث شده است با سرمایه بسیار کم تر درآمدی بیشتر از بسیاری از کشور های نفت خیز در حوزه نفت داشته باشد. مثال سنگاپور می تواند ذهن و دیدگاه ما را نسبت به ارزش بسته بندی باز تر کند .

انواع بسته بندی در منزل :

اگر بخواهیم در حوز بسته بندی فعالیت کنیم ایده های متفاوتی وجود دارد برای گرفتن بهترین تصمیم باید نگه کرد مواد اولیه به قیمتی به دستتان می رسد چه رقیب هایی در شهر ی که زندگی می کنید وجود دارد میزان فروش محصولات چه مقدار است و … سپس یکی از انواع بسته بندی را انتخاب کرد ایده های بسته بندی عبارتند از :

  • بسته بندی حبوبات در منزل
  • بسته بندی تخم مرغ محلی در منزل
  • بسته بندی خشکبار در منزل
  • بسته بندی ادویه جات در منزل
  • بسته بندی بادکنک
  • بسته بندی پوشاک
  • بسته بندی آجیل
  • بسته بندی زعفران
  • بسته بندی میوه
  •  و….

آموزش بازار یابی و فروش محصولات خانگی 

موزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی یک فایل PDF است که در آن نکات طلایی و کلیدی نحوه فروش محصولات خانگی در چندین صفحه آورده شده است این فایل تضمین کننده افزایش حداقل  ۵ برابری فروش شماست . شما می توانید از طریق لینک زیر به این فایل دسترسی داشته باشید

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی

انواع کار در منزل :

برای شروع کار در منزل باید به چند نکته توجه کرد اول اینکه علاقه شما در چیست آیا به فعالیت های تولیدی علاقه مندید یا پرورش گل و گیاه یا پرورش طیور و… ابتدا تکلیف را باید با خود مشخص کرد سپس چه مقدار امکانات دارید این امکانات شامل سرمایه اولیه – فضای مورد نیاز و وقت لازم می باشد بعضی از مشاغل خانگی باید وقت زیادی را به آن اختصاص دهیم برخی دیگر سرمایه بیشتری می خواهد و… بر اساس اطلاعاتی که از خودتان نقاط ضعف و قوت و تهدیدات و فرصت های محیطی دارید بهترین تصمیم را بگیرید سایت زمون ها قصد دارد با بهره گیری از اساتید اقتصاد و مدیریت بازرگانی بسته های تهیه کند که بیشترین موفقیت را برای شما کارآفرینان به ارمغان بیاورد برخی از مباحث مطرح شده در سایت آزمون ها در حوزه مشاغل خانگی عبارتند از :

پرورش قارچ در منزل :

اگر اتاق خالی در خانه دارید و اگر علاقه مند به پرورش گیاه هستید یکی از بهترین مشاغل خانگی پرورش قارچ در منزل است با یک اتاق ۶ متری می توان این فعالیت را شروع کرد و درآمد خوبی را کسب کرد.

ساخت تراریوم در منزل :

اگر علاقه مند به گل و گیاه هستید و سرمایه و فضای لازم برای پرورش قارچ در منزل را ندارید می توانید شروع سه ساخت تراریوم در منزل کنید ساخت تراریوم در منزل نیاز مند کمی خلاقیت می باشد اما بازار خوبی دارد.

چرم دوزی در منزل :

اگر به چرم دوزی در متزل علاقه مند هستید با حد اقل سرمایه می توان این کار را شروع کرد البته برای شروع باید آموزش های لازم را دیده باشید .این آموزش ها در فنی حرفه ایی های شهر های مختلف دوره های آن برگزار می شود و شما می توانید از این طریق فعالیت خود را اغاز کنید

عروسک سازی در منزل :

عروسک سازی در منزل نیز از آن دسته از مشاغل خانگی می باشد که با حداقل سرمایه می توان راه اندازی کرد عروسک سازی نیاز به مهارت و تخصص و خلاقیت دارد افرادی هستند که با حد اقل سرمایه شروع کرده اند و هم اکنون در تهران کارگاه تاسیس کرده اند با چندین نفر خیاط و می توان گفت درآمد خوبی دارند.

عضویت در کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

کانال تلگرام کار در منزل

سایت آزمون ها برای ازایه آموزش های کاربردی کار در منزل  و آشنایی افراد با انواع کار در منزل و همچنین تقویت انگیزه کانال تلگرامی را ایجاد کرده است شما می توانید با عضویت در این کانال ایده های کار آفرینی ، افراد موفق در این حوزه و … را مطالعه نمایید برای عضویت در کانال تلگرام کار در منزل لینک زیر کلیک نمایید .

کانال تلگرام کار در منزل

 


به طور کلی کارآفرینی مشکلات و سختی های خاص خودش را دارد اما آینده از آن کارآفرینان است تفکر کارمندی و حقوق بگیر شدن برای افرادی که می خواهند ثروتمند شوند تفکری غلط است هر چقدر هم کارمند رده بالایی باشید هرچقدر هم در اداره معتبر و پولداری کار کنید ( شرکت نفت ) هیچ وقت نمی توان به اندازه یک کارآفررین موفق درآمد داشت .

همین که بتوانید کسب و کاری را راه اندازی کنید و پس از مدتی دست چند نفر را بگیرید و آن ها را استخدام کنید و به آن ها حقوق دهید هیچ لذتی بالاتر از آن نیست .