درآمد چرم دوزی در منزل

در آمد چرم دوزی در منزل

کانال تلگرام کار در منزل ما را دنبال کنید

کانال تلگرام کار در منزل

همان طور که می دانید سایت آزمون ها در زمینه نمونه سوالات استخدامی و مصاحبه استخدامی و مهم تر از همه کار در منزل فعالیت می کند اگر مطالب قبل را مطالعه کرده باشید کاربران را به کار در منزل و کارآفرینی تشویق کرده ایم امروز می خواهم یک مثال عینی از موفقیت جوانی بزنم که با چرم دوزی در منزل درآمد میلیاردی کسب کرده است . شاید تصور خیلی ها از درآمد چرم دوزی در منزل این باشد که حد اکثر یک میلیون در ماه می توان درآمد داشت اما این یک تصور اشتباه است . بهروز زالی متولد ۳۱شهریور ۱۳۵۹ کسی است که با سرمایه ۵ میلیون تومانی وارد عرصه چرم دوزی شد و حالا درآمد چرم دوزی او بیش از ۲ میلیارد تومان است .

درآمد چرم دوزی در منزل

درآمد چرم دوزی در منزل

 

داستان موفقیت چرم دوزی در منزل

بهروز زالی متولد ۳۱شهریور ۱۳۵۹ و فرزندی از شهر میانه خطه آذربایجان است که کارگاه بزرگ چرم دوزی را همراه با برادر خود در شهرستان فردیس دایر کرده است.
او در سن ۱۴ سالگی به دلیل بیماری پدربه صورت حرفه ای وارد کار می شود و اجازه نمی دهد تا بیماری پدر چرخ گردان زندگی و کار را کند نماید.
نیرو و ذهن جوانیش را برای توسعه و تجهیر کارگاه پدری به کار می بندد و سرمایه پنج میلیونی پدر را به بیش از ۲ میلیارد افزایش می دهد و وارد عرصه رقابت با صنایع بزرگ چرم در کشور می شود.
هم اکنون بیش از ۳۰ نفردر کارگاه تولیدی او مشغول به کار هستند و انواع کیف های چرمی شامل کیف های مجلسی، ،اداری ،لپ تاپ و … را تولید می کنند

درآمد چرم دوزی

درآمد چرم دوزی

نحوه افزایش درآمد چرم دوزی در منزل و  در کارگاه

او می گوید:متاسفانه به کار چرم همیشه به صورت سنتی نگاه شده است و شاید این یکی از سیاست های بازار بوده است تا طلسم گرانی محصولات چرمی را همیشه برای خود نگاه دارد، اما اگر حرفه ای از شکل سنتی به شکل صنعتی دربیاید قیمت آن شکسته خواهد شد و این یک حسن است زیرا محصول با قیمت مناسب تری به دست مشتری می رسد و این یعنی رقابت برای محصولات با کیفیت بالا ترو قیمت پایین تر.
این جوان کار آفرین درباره ی صنعت چرم در ایران می گوید: ایران در چرم طبیعی یکی از پیشتازان صنعت چرم درجهان است ومن به جرات می گویم اگر بتوانیم از تکنولوژهای روز دنیا استفاده کنیم یکی از ۵ کشور اول دنیا در صنعت چرم خواهیم بود.

درآمد چرم دوزی در منزل

درآمد چرم دوزی در منزل

میزان درآمد چرم دوزی در منزل

داستان موفقیت آقای زالی و نحوه عملکرد ایشان الگوی بسایری از افرادی شده است که فعالیت خود را در چرم دوزی در منزل آغاز کرده اند اینکه قبل از شروع کار بخواهیم بدانید چه مقدار درآمد چرم دوزی در منزل نصیب ما می شود یا اینکه چه مدت طول می کشد تا درآمد قابل توجهی داشت به شرایط و پارامتر های  مختلفی بر می گردد. اینکه چه مقدار زمان برای این کار می خواهید بکذارید اینکه در جا زندگی می کنید اینکه تخصص شما در جرم دوزی چقدر است و اینکه کیفیت و قیمت محصولات شما چه مقدار هستند تاثییر مستقیم بر درآمد شما دارد . همان طور که در ابتدای این مطلب اشاره کردیم در کارگاه آقای زالی ۳۰ نفر مشغلو به کار هستند یعنی آقای زالی  حدود ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان در ماه حقوق پرداخت می کند بر اساس همین حساب سر انگشتی می توان دریافت که چه بازار سود آوری شغل چرم دوزی دارد .

چرم دوزی در منزل

چرم دوزی در منزل

اقتصاد و درآمد چرم دوزی در منزل

بهروز زالی در تعریف اقتصاد مقاومتی می گوید:هر محصولی که بتوانیم بدون این که به روند صعودی و کیفیت کارتولید لطمه ای بزنیم در داخل کشور و با نیرو و فکر ایرانی تولید نماییم و از واردات از کشورهای بیگانه بی نیاز شویم اقتصاد مقاومتی است .
از او درباره کمک مسئولین می پرسیم و او با یک لبخند طنز گونه می گوید:دستمان را بگیرند و پایمان را ول کنند ، هر یک از مسئولین که می توانند یک سنگ ازپیش پای تولید کننده بردارند کمک بزرگی به تولید کنندگان کرده اند .
تولید کننده ی موفق البرزی می گوید: در دریافت مجوزها سخت گیری نکنند و به ازای مجوزی که در اختیار تولید کننده قرار می دهند تسهیلات ویژه ای نیز قائل شوند،اگر نه دریافت مجوز چه فایده ای برای تولید کننده دارد؟

درآمد چرم دوزی

درآمد چرم دوزی

 

او در مورد تبدیل شهرستان فردیس به قطب چرم در استان البرز می گوید:من اعتراف میکنم که این نامگذاری بسیار هوشمندانه بود زیرا  فردیس قابلیت تبدیل شدن به قطب چرم را در کشور دارد، زیرا بازار انبوه چرم ایران در تهران است و مسلما تولید کنندگان کارگاههای تولیدی خود را به شهرهای اطراف انتقال می دهند و شهرستان فردیس مجهز به کارگاههای بزرگ تولید دراین بخش است  اما اطلاع رسانی و تبلیغات در فردیس ضعیف است

نکات کلیدی برای افزایش درآمد چرم دوزی در منزل

همانطور که دیدید درآمد چرم دوزی در منزل فوق العاده خوب است اما نه برای همه !! خیلی ها کار چرم دوزی را شروع می کنند بعد از چند هفته نا امید می شوند  و شکست می خورند شاید بتوان گفت اکثر افراد تازه کار با این قضیه روبه رو می شوند اما سوال اصلی اینجاست که چکاری باید انجام دهیم تا در چرم دوزی موفق شویک و درآمد ۲ میلیاردی کسب کنیم؟

رعایت نکات کوچک و ساده باعث موفقیت در این شغل می شود که عبارتند از :

  • استفاده از چرم مرغوب
  • دوخت فوق حرفه ایی محصول
  • طراحی شیک و با کلاس
  • توجه ویژه به ریزه کاری ها در دوخت
  • بسته بندی شکیل محصولات
  • قیمت مناسب

آموزش بازار یابی و فروش محصولات خانگی 

موزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی یک فایل PDF است که در آن نکات طلایی و کلیدی نحوه فروش محصولات خانگی در چندین صفحه آورده شده است این فایل تضمین کننده افزایش حداقل  ۵ برابری فروش شماست . شما می توانید از طریق لینک زیر به این فایل دسترسی داشته باشید

آموزش بازاریابی و فروش محصولات خانگی