دانلود نمونه سوال استخدامی -دانلود نمونه سوالات استخدامی با جواب-نمونه سوالات استخدامی

با دانلود نمونه سوال استخدامی بار اول در امتحان استخدامی قبول شویم

نمونه سوال آزمون استخدامی با جواب

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

دانلود نمونه سوال استخدامی

با استفاده از پکیج آموزش سایت آزمون ها قبولی شما در آزمون استخدامی کتبی تضمین می شود، ه چند دلیل: ۱- آزمون ها به طور معمول ۷۵ درصد از سوالات آزمون های قبلی طرح می شود و ۹۱ % سوالات مباحث تکراری می باشد پکیج آموزشی سایت آزمون ها شامل تمامی آزمون های قبلی به همراه جواب تشریحی می باشد که قبولی شما را در آزمون های استخدامی تضمین می کندجهت دانلود نمونه سوال استخدامی از دکمه زیر استفاده کنید.

دانلود نمونه سوال استخدامی


آموزش مصاحبه استخدامی

معمولا در آزمون های استخدامی سه برابر ظرفیت پذیرش می شوند و در مصاحبه حضوری دو سوم متقاضیان استخدامی قبول نمی شوند ،یعنی تنها یک سوم از افراد استخدام می شوند. شما می توانید با استفاده از آموزش های نحوه مصاحبه و ترفند های آن به راحتی از این مرحله نیز بگذرید و با موفقیت در سازمان استخدام شوید. جهت دریافت آموزش مصاحبه استخدامی به صفحه مصاحبه استخدامی مراجعه کنید.

آموزش مصاحبه استخدامی

اطلاع از آگهی های

جهت دریافت آخرین نیازمندی های شغلی و اخبار استخدامی و جزئیات آن با سایت آزمون ها همراه باشید. پیگیری و به روز رسانی اخبار استخدامی بانک ها ، استخدامی سازمان ها ، آموزش و پرورش و استخدامی شرکت های محلی به صورت لحظه به لحظه، جهت اطلاع از آگهی ها به صفحه اخبار و آگهی استخدامی مراجعه کنید.

اطلاع از آگهی ها

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

بسته ویژه دانلود نمونه سوال آزمون استخدامی شرکت نفت              دانلود نمونه سوال استخدامی شرکت نفت


چگونه استخدام شویم؟

قطعا شغل یکی از موارد مهم زندگی هرفرد است که زمان زیادی از عمر خود را به آن اختصاص می دهدحال اینکه فرد از شغل خود رضایت داشته باشد یا خیر می تواند تاثییر زیادی در روحیات ، اخلاق و رفتار و حس خوشبختی او داشته باشد. در شرایط کنونی جامعه متاسفانه تعداد زیادی از جوانان متخصص و تحصیل کرده وجود دارند که بیکار هستند اینکه چگونه استخدام شویم می تواند راه استخدام شدن افراد را هموار کند البته نه هر شغلی ، شغلی که بتواند با روحیه شما سازگار باشد و از آن شغل لذت کافی را برد.

چگونه استخدام شویم/استخدامی/ دانلود نمونه سوال استخدامی

برای اینکه پی ببریم چگونه استخدام شویم و چه مراحلی برای استخدام شدن باید طی شود با ما همراه باشید:

۱-آموزش چگونه استخدام شویم

۲- زمان استفاده از این آموزش

۳-چگونگی استفاده از آن

فرمول چگونه استخدام شویم:

۱-رزومه : باید رزومه شامل مطالبی باشد که کارفرما را قانع کند و مطمئن شود به شما نیاز دارد

۲-آراستگی: ظاهر شما باید به گونه ایی باشد که کارفرما از دیدن شما لذت ببرد از طریق این لینک کاملا راجع به ظاهر متقاضی استخدامی توضیح داده شده است.

۳- حرف زدن : در مرحله اول مودب صحبت کنید در مرحله دوم از لغات حرفه ایی  تخصص خودتان در صحبت استفاده نمایید.

۴- کارهایی که نباید انجام دهید

قبل از مصاحبه کارفرما رزومه شما را مطالعه می کند این که رزومه به شکل باشد چه مطالبی درون رزومه باشد چه مطالبی نباید در رزومه لحاظ کرد بسیار پر اهمیت است.

در ابتدای رزومه مشخصات فردی مانند نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس و …. قرار دهید بعد از آن مشخصات تحصیلی سال ورود سال پایان تحصیلی مدراک تحصیلی معدل و …. بعد از آن تخصص هایی که در آموزشگاه ها گرفته ایید میزان تسلط بر کامپیوتر و زبان قسمت بعد سوابق شغلی است به همراه علت ترک شغل سعی کنید خیلی روی حقوق مانور ندهید با اینکه حقوق  و دستمزد بسایر مهم است ….

در آخر توضیحات تکمیلی شما می توانید از طریق این لینک به صفحه رزومه ها رفته و به صورت رایگان رزومه شغلی دانلود کنید و از مطالب تخصصی رزومه نویسی بهرهمند شوید

ظاهر و آراستگی:

برای مصاحبه بهتر است لباس ساده و رسمی بپوشید از پوشیدن لباس های روشن و براق استفاده از زیور آلات جدا خودداری کنید

لباس مناسب جهت مصاحبه استخدامی اقایان : از شلوار های آبی تیره یا مشکی استفاده شود بهترین پیراهن برای پوشیدن سفید رنگ است و از کفش چرمی یا ورنی استفاده کنید کفش خود را با کمربند ست نمایید از پوشیدن زیور آلات و دست بند و گردن بند خودداری کنید.

استفاده از ادکلن خوب است ولی تند نباشد

لباس مناسب جهت مصاحبه استخدامی خانم ها:

مانتو های تیره و رسمی به همرا شلوار مشکی یا تیره متناسب با مانتو مناسب است رنگ روسری بهتر است از رنگ های ملایم استفاده شود بهتر است از زیور آلات کم تر استفاده شود .

هرگز آدامس نجوید ، جویدن آدامس در زمان مصاحبه باعث بی احترامی به کارفرما است.

چطور صحبت کنیم:

تاثیر اولین برخورد همیشه مهم است کسانی که وظیفه مصاحبه کننده دارند با توجه به تجربه ایی که در مصاحبه با صدها نفر کسب کرده اند در پنج دقیقه اول تصمیم می گیرند شما بدرد این شغل میخورید یا خیر.

معرفی خوب و کامل می تواند قدم مهمی در قبولی مصاحبه استخدامی باشد بعد از معرفی خود باید به کارفرما نشان دهید که توانایی و علاقه لازم برای پذیرش شغل را دارید در این لینک می توانید به صورت تخصصی راجع به فن بیان و نحوه صحبت کردن در مصاحبه شغلی آشنا شوید.

کارهایی که نباید در مصاحبه استخدامی انجام دهیم:

۱-از تکبر و غرور پرهیز کنید: اعتماد به نفس داشته باشید اما مغرور رفتار نکنید.

۲- تجربه کاری: اشتباهی که اکثرا مرتکب می شوند محل کار قبلی هرگز خراب نکنید

۳-دستمزد : تصمیم گیری براساس حقوق دریافتی را عادلانه و باتوجه به تخصص خود پیشنهاد دهید.

۴-ضعیف نباشید: اگر شما تجربه زیادی ندارید نشانه ضعف شما نیست نشان دهید که دوست دارید چیزهای جدید یاد بگیرید

۵-سکوت: شنونده یا پاسخ دهنده مطلق نباشید در رابطه با شغل خود فعالیت های مرتبطی که دوست دارید انجام دهید بحث و گفتگو کنید

۶-سوال را زیر سوال نبرید

اگر شما بخواهید در سازمان بزرگی مانند بانک ها دستگاه های اجرایی و … استخدام شوید قطعا باید آزمون استخدامی کتبی بدهید آزمون استخدامی کتبی شامل دو بخش است : ۱-دروس عمومی ۲- دروس تخصصی

دروس عمومی آزمون کتبی:

دروس عمومی همان درس های عمومی دانشگاه است به همراه سوالات هوش و استعداد البته بستگی به سازمان برگزار کننده آزمون استخدامی و همجنین مشاغلی که مورد نیاز است تیز دارد

دروس تخصصی آزمون کتبی :

دروس تخصصی معمولا شامل مباحث تخصصی می شود که شاغل در زمان فعالیت به آن ها جهت انجام وظایف نیاز دارد هم شامل مباحث دانشگاهی مرتبط با رشته هم تخصص های مورد نیاز دیگر می باشد

آزمون کتبی سازمان ها ،ارگان ها و بانک ها معمولا شامل نمره منفی نیز هستد .

دانلود نمونه سوال استخدامی

اهمیت دانلود نمونه سوال استخدامی چیست؟ چرا باید دانلود نمونه سوال استخدامی را جدی بگیریم؟ اکثر قریب به اتفاق سوالات آزمون استخدامی با سوالات آزمون استخدامی سال های قبل مشابه است یعنی کارجویان با مطالعه چندین آزمون به همراه پاسخ های کامل تشریحی می تواند به راحتی از سد آزمون کتبی استخدامی بگذرد ما تاکید می کنیم کارجویان حتما قبل از آزمون حداقل آزمون سه دوره قبل همان سازمان را به طور عمیق مطالعه کنند جهت دانلود نمونه سوال استخدامی به لینک مراجعه فرمایید.

سایت آزمون ها سعی دارد با قرار دادن مطالب مهم و کاربردی و همچنین نمونه سوالات استخدامی و رایگان جهت دانلود نمونه سوال استخدامی کارجویان عزیز راهی هموار را دراختیار آن ها قرار دهد.